Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 506 л - 2 валізи і 1 сумка.

Citroеn C-Elysеe - седан класу «С» з переднім приводом зі зручною і практичною роботизованою автоматичною коробкою передач. Пасажири повинні гідно оцінити великий запас місця і вражаючий комфорт на задніх сидіннях. Велика ширина салону і запас простору для ніг задніх пасажирів забезпечують високу ступінь комфорту. Наприклад, між ногами заднього пасажира і спинкою переднього сидіння залишається місце до 12 см. По правді, просторий сімейний автомобіль.

Просторий салон ніяк не обмежує розмір багажника. Маючи багажний відсік 506 літрів, C-Elysеe є одним з найбільших в своїй категорії. Ці відмінні риси роблять авто ідеальним для будь-якої сім'ї.

Автомобіль оснащений кондиціонером, датчиком парковки, круїз-контролем, парк-тронік, мультимедійним комплексом з USB і підтримкою МР3 і підтримкою Bluetooth, "хендс-фрі", а також комплексною системою безпеки.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту