Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 506 л - 2 валізи і 1 сумка.

Citroеn C-Elysеe - седан класу «С» з переднім приводом зі зручною і практичною роботизованою автоматичною коробкою передач. Пасажири повинні гідно оцінити великий запас місця і вражаючий комфорт на задніх сидіннях. Велика ширина салону і запас простору для ніг задніх пасажирів забезпечують високу ступінь комфорту. Наприклад, між ногами заднього пасажира і спинкою переднього сидіння залишається місце до 12 см. По правді, просторий сімейний автомобіль.

Просторий салон ніяк не обмежує розмір багажника. Маючи багажний відсік 506 літрів, C-Elysеe є одним з найбільших в своїй категорії. Ці відмінні риси роблять авто ідеальним для будь-якої сім'ї.

Автомобіль оснащений кондиціонером, датчиком парковки, круїз-контролем, парк-тронік, мультимедійним комплексом з USB і підтримкою МР3 і підтримкою Bluetooth, "хендс-фрі", а також комплексною системою безпеки.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE