Головна / Автопарк / Сітроен Сі-Елізе

Оренда Citroen C-Elysee 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1200 см3
Витрати палива: 5.3 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 506 л
Citroen C-Elysee

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 506 л - 2 валізи і 1 сумка.

Citroen C-Elysee з об'ємом двигуна 1.2 літра симпатичний і в якійсь мірі елегантний. Автомобіль радує просторим салоном і хорошими споживчими якостями. Робить честь і те, що автомобіль зроблений з увагою до дрібниць, що в вберігає його від прізвиська "бюджетник". Автомобіль, перевершує очікування, бо не виглядає бюджетним. C-Elysee чималенький в розмірах: 4427 мм в довжину, за рахунок яких він виглядає гармонійним. Citroen привабливий в простоті. Завдяки вдалим дизайнерським рішенням творцям вдалося отримати цілком модний і креативний вигляд, в якому впізнається марка Citroen, передні фари якого виглядають серйозно, строго.

Матеріали використовуються прості, але підібрані зі смаком і виглядають досить привабливо. Передня панель виглядає лаконічно, але не позбавлена ​​приємних дизайнерських моментів, зачіпок очей. З приємних моментів - витрата палива, легка керованість, комфортна підвіска, оглядовість, місткість і дизайн.

З простором на задніх сидіннях у C-Elysee все відмінно - місця для ніг цілком достатньо. Стільки ж місця відзначається і у Skoda Rapid, у Polo Sedan і у Hyundai Accent. Не низька і лінія даху, дозволяє сідати і виходити, чи не нахиляючи голови

Багажник у Citroen C-Elysee місткий - 506 літрів, що є однією з видимих ​​сильних сторін цього автомобіля. Речі всієї родини поміщаються туди без проблем. 

Схожі автомобілі
Фольксваген Поло Седан
Пежо 301
КІА Соул
Фіат Лінеа
Хюндай Акцент-Соляріс
Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE