Головна / Автопарк / Сітроен Сі-Елізе

Оренда Citroen C-Elysee 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1200 см3
Витрати палива: 5.3 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 506 л
Citroen C-Elysee

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 506 л - 2 валізи і 1 сумка.

Citroen C-Elysee з об'ємом двигуна 1.2 літра симпатичний і в якійсь мірі елегантний. Автомобіль радує просторим салоном і хорошими споживчими якостями. Робить честь і те, що автомобіль зроблений з увагою до дрібниць, що в вберігає його від прізвиська "бюджетник". Автомобіль, перевершує очікування, бо не виглядає бюджетним. C-Elysee чималенький в розмірах: 4427 мм в довжину, за рахунок яких він виглядає гармонійним. Citroen привабливий в простоті. Завдяки вдалим дизайнерським рішенням творцям вдалося отримати цілком модний і креативний вигляд, в якому впізнається марка Citroen, передні фари якого виглядають серйозно, строго.

Матеріали використовуються прості, але підібрані зі смаком і виглядають досить привабливо. Передня панель виглядає лаконічно, але не позбавлена ​​приємних дизайнерських моментів, зачіпок очей. З приємних моментів - витрата палива, легка керованість, комфортна підвіска, оглядовість, місткість і дизайн.

З простором на задніх сидіннях у C-Elysee все відмінно - місця для ніг цілком достатньо. Стільки ж місця відзначається і у Skoda Rapid, у Polo Sedan і у Hyundai Accent. Не низька і лінія даху, дозволяє сідати і виходити, чи не нахиляючи голови

Багажник у Citroen C-Elysee місткий - 506 літрів, що є однією з видимих ​​сильних сторін цього автомобіля. Речі всієї родини поміщаються туди без проблем. 

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE