Головна / Автопарк / Фіат Лінеа

Оренда Fiat Linea 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1400 см3
Витрати палива: 6.3 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 500 л
Fiat Linea

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 500 л - 2 валізи і 1 сумка.

Fiat Linea - елегантний функціональний автомобіль з яскравим італійським дизайном. Цей седан має значні габарити і високотехнологічне оснащений, що дозволяє поставити Linea на пік в цьому сегменті. Fiat Linea - потужний седан, який виглядає елегантно, сучасно і динамічно, має витримані пропорції.

Значний обсяг багажника в 500 л - також один з кращих показників в класі. У багажник з легкістю поміщаються 2 великих валізи і 1 повноцінна великогабаритна сумка. Дизайн інтер'єру Fiat Linea задає нову планку в стандарті цього класу за своєю місткості, ергономічності, а також по комфорту для водія і пасажирів. Авто має базове оснащення на високому рівні. Вже в стандартну комплектацію даної машини входять системи ABS, EBD і FPS, подушки безпеки, гідропідсилювач керма, електропакет, кондиціонер, вбудована аудіосистема з CD-програвачем.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE