Головна / Автопарк / Форд Фіеста

Оренда Ford Fiesta 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1000 см3
Витрати палива: 4.6 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 276 л
Ford Fiesta

Музика: CD плеєр, USB, радіо, пульт на кермі.

Обсяг багажника: 276 л - 1 валіза або 2-3 сумки.

Стильний хетчбек, які люблять вибирати чоловіки через схожість у зовнішньому дизайні моделі з Aston Martin.

Ford Fiesta має просунуту акустика Sony, відмінну в звучанні, яку повинні оцінити по достоїнству меломани. На кермі зручно розташований пульт управління плеєром. Кольоровий дисплей в моделі добре читаємий в будь-яку погоду. Подив викликає, що дисплей транслює зображення також з камери заднього виду. Більш того зображення можливо налаштовувати, наближаючи або віддаляючи огляд.

Для багажу, в Fiesta, уготовані 276 літрів обсягу, включаючи місце під запаску. Обсяг невеликий, але багажник здатний помістити 1 велику валізу або 2-3 дорожніх сумки. Спинки задніх сидінь в автомобілі складаються, якщо потрібно збільшити невеликий багажник. Але в авто є один недолік багажника - велика вантажна висота і досить значний поріг, через який треба переносити поклажу. На цьому авто можна сміливо вирушати на вояжі з друзями як в передмістя, так і в далекі подорожі.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE