Головна / Автопарк / Хюндай Акцент-Соляріс

Оренда Hyundai Accent-Solaris 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1400 см3
Витрати палива: 5.9 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 454 л
Hyundai Accent-Solaris

Музика: CD-програвач, акустика, радіо.

Обсяг багажника: 460 л - 1 валізу або 2-3 сумки.

Hyundai Accent - один з лідерів продажу серед українських автолюбителів за співвідношення таких критеріїв, як ціна, якість, достатній рівень оснащення і зовнішню привабливість. Цей автомобіль представлений в нашому автопарку на механічній трансмісії. В автомобілі є гідропідсилювач керма, електропакет, кондиціонер. На місцях для пасажирів ззаду досить місця для ніг, що дозволяє використовувати даний автомобіль для подорожей з комфортом в компанії. З музичного наповнення в автомобілі є СD магнітола з МР3, радіо.

Незважаючи на бюджетність моделі, інтер'єр в авто виконаний якісно. Пластик тихий, шумоізоляція без нарікань, оббивка зносостійка. Багажник в порівнянні з конкурентами невеликий і становить 460 літри, але це дозволяє помістити в ньому кілька громіздких валіз або сумок.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE