Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD-програвач, MP3, USB, радіо.

Обсяг багажника: 270 л - 1 велика валіза або 2-3 сумки.

Kia Rio 1.5 економічний автомобіль з механічною коробкою передач, з хорошою динамікою і стійкістю на дорозі. 110 кінських сил під капотом дають про себе знати. Двигун безпроблемної навіть при морозах в мінус 25 градусів. Музикальна система підтримує читання музики з флешки і CD-диски, формат MP3. Автомобіль надійний і має консервативний дизайн.

Відмінністю Ріо цього покоління був той факт, що він був створений за подобою Hyundai Accent MC і по позначених габаритам вже перевищував клас «В». Але не дивлячись на це, виробники його представляли як автомобіль компакт класу - сімейний. Слід зауважити, що Кіа Ріо цього покоління, став одним з перших корейських автомобілів, який за результатами Euro NCAP випробувань отримав 4 зірки, що робить дану модель безпечної за європейськими мірками.

Седан виглядає гармонійно, має невеликі обсяги багажника 270 літрів, куди може лягти 1 валіза або 2-3 дорожніх сумки. Салон був одним з кращих в ціновій ніші по комплектації і виконанню. Сучасний, функціональний, якісний пластик. Магнітола в автомобілі сучасна, якість звучання не викликає негативних вражень, прийом радіостанцій без перешкод. Кондиціонер потужний і в літню пору ви не будете відчувати дискомфорт від жари. Кліренс невеликий, з бордюрами завжди потрібно бути обережним. Передачі включаються легко і чітко, хороший алгоритм включення. Відмінний економний авто, якщо дивитися на витрату палива.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту