Головна Мій RACE FAQ Лізинг Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (056) 373-73-73
 
 

Музика: CD-програвач, MP3, бортовий комп'ютер, радіо, акустика, пульт на кермі.

Обсяг багажника: 280 л - 1 валізу або 2 сумки.

Mazda 2 була створена разом з компанією Ford і повторює модель Ford Fiesta з технічної точки зору. Mazda 2 вважається доступним і молодіжним автомобілем в Європі. В Україні його вважають хорошим жіночим варіантом. У водіїв Мазда «двійка» викликає натхнення і спокій. У міській суєті відмінний вибір, на ній просто припаркуватися, у авто швидкий розгін.

Дизайн Mazda 2 вигідно конкурує з автомобілями преміум-сегмента і є одним з найпривабливіших в сегменті «В». Ця модель завоювала один з найпрестижніших призів по дизайну, ставши кращим вибором японського автопрому 2014 року.

Базова комплектація Мазди, більш ніж гідна: ABS, 6 Airbag, датчики світла і дощу, система стабілізації, CD-програвач c MP3, пульт управління на кермі, кондиціонер, омивач фар, повний електропакет, круїз-контроль, бортовий комп'ютер, Bluetooth, кнопка запуску мотора.

Обсяг багажника - 220 літрів, але склавши задній ряд, можна отримати 852 літрів корисного об'єму. Невеликий багажник для цієї категорії авто, але в нього можна помістити невелику сумку або пакети з магазину.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Замкова гора Чигирин

Дізнайтеся про один з найпопулярніших в Україні замкових комплексів
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту