Головна / Автопарк / Мерседес SLK350

Оренда Mercedes SLK350 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 3500 см3
Витрати палива: 10.1 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 2
Тип приводу: задній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 208 л
Mercedes SLK350

Музика: CD + радіо + МР3

Додатково, можемо укомплектувати емулятором для USB, на вашу вимогу.

Розташування керма: зліва

Автомобілі з 3,5 літровим двигуном. Це і кабріолет і родстер. Всі автомобілі з відмінними шкіряними салонами. У нашому парку є машини зі світлим і з темним салоном. Автомобіль помістить тільки 2 людини і валізу середнього розміру при розкладенному даху і лише маленьку сумку при складеному даху. В автомобілі немає другого ряду сидінь. Це машина егоїста, тільки я і дівчина. Машина дуже динамічна зі всілякими датчиками, включаючи датчики педалі газу, які підлаштовуються під манеру вашого водіння (тобто або швидко або плавно набирається швидкість при різкому натисканні на педаль). В автомобілях жорсткий дах, ховається автоматично.

Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд автомобіля Mercedes SLK350. В даному огляді описується комплектація автомобіля та особливості експлуатації.

Схожі автомобілі
Фольксваген EOS
Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE