Головна / Автопарк / Мерседес SLK350

Оренда Mercedes SLK350 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 3500 см3
Витрати палива: 10.1 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 2
Тип приводу: задній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 208 л
Mercedes SLK350

Музика: CD + радіо + МР3

Додатково, можемо укомплектувати емулятором для USB, на вашу вимогу.

Розташування керма: зліва

Автомобілі з 3,5 літровим двигуном. Це і кабріолет і родстер. Всі автомобілі з відмінними шкіряними салонами. У нашому парку є машини зі світлим і з темним салоном. Автомобіль помістить тільки 2 людини і валізу середнього розміру при розкладенному даху і лише маленьку сумку при складеному даху. В автомобілі немає другого ряду сидінь. Це машина егоїста, тільки я і дівчина. Машина дуже динамічна зі всілякими датчиками, включаючи датчики педалі газу, які підлаштовуються під манеру вашого водіння (тобто або швидко або плавно набирається швидкість при різкому натисканні на педаль). В автомобілях жорсткий дах, ховається автоматично.

Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд автомобіля Mercedes SLK350. В даному огляді описується комплектація автомобіля та особливості експлуатації.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE