Головна / Автопарк / Мітсубіші ASX

Оренда Mitsubishi ASX 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 2000 см3
Витрати палива: 7.6 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: AWD
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 415 л
Mitsubishi ASX

Музика: CD+радіо+MP3+AUX+USB вихід
Розташування керма: зліва
MITSUBISHI ASX компактний кросовер для міста. Салон просторий і зручний для водія, і пасажира будь якої комплекції. Автомобіль облаштований 7-ми дюймовим монітором навігатора ,на якому відображається вся основна інформація,а також зображення камери заднього виду. Потрібну температуру в салоні Вам забезпечить клімат-контроль,підігрів сидінь. Автомобіль оснащений повним набором систем активної та пасивної безпеки .Для водія передбачена система ,яка помагає зрушити з місця на крутому підйомі. Для людей ,які люблять подорожувати із багажем, приємно здивує багажне відділення об’ємом 415л.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE