Головна / Автопарк / Мітсубіші Грандіс

Оренда Mitsubishi Grandis 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 2400 см3
Витрати палива: 9.4 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 7
Тип приводу: повний привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 376 л
Mitsubishi Grandis

Музика: CD + радіо

CD + радіо + DVD

Додатково, можемо укомплектувати емулятором для USB, на вашу вимогу.

Розташування керма: зліва

Замовте в прокат Грандіс на 6 або 7 місць. У даних автомобілях є функція повного приводу, яка підключається натисканням кнопки. Автомобіль з 4WD краще себе почуває в умовах бездоріжжя або взимку. Автомобіль може бути укомплектований кріслами на 6 або 7 осіб, за принципом 2 + 3 + 2 або 2 + 2 + 2. Доступ до третього ряду сидінь можливий через задні пасажирські двері. Третій ряд сидінь можна скласти, тоді простір для багажника збільшується і можна використовувати багажник на 5-6 великих валіз. Деякі автомобілі укомплектовані штатними парктроніками і однієї або чотирма камерами для допомоги в паркуванні. Штатна комплектація передбачає наявності круїз-контролю. Деякі автомобілі мають кнопки електричного закривання задніх дверей.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE