Головна / Автопарк / Мітсубіші Лансер X

Оренда Mitsubishi Lancer X 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1600 см3
Витрати палива: 7.3 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 328 л
Mitsubishi Lancer X

Мітсубіші Лансер X серед своїх конкурентів найшвидший і динамічний. Такий автомобіль, можна назвати автомобілем вихідного дня, він хороший для їзди по місту, і для прогулянок, виїзду на природу. Машина надійна, простора, жвава, зухвала і досить потужна, ніде нічого не заважає, не притискає, можна вільно сидіти, хоч ззаду, хоч спереду. Сидіння з підігрівом, продумані до дрібниць, дуже м'які, нагадують домашній диван. Машина добре тримає дорогу, а педаль газу відмінно реагує. Підвіска м'яка, добре ловить нерівності дороги. Багажник цього автомобіля не великий, його місткість 328 літрів. Автомобіль обладнаний варіатором, що дозволяє не відчувати перемикання передач при наборі швидкості, хоча деякі знаходять недоліки в роботі варіатора через його звукові особливості.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE