Паджеро Вагон відзначається високим рівнем комфорту і функціональності. Просторий салон дозволяє вмістити до 7-ми пасажирів. Салон облаштований шкіряними сидіннями з підігрівом і електричним регулюванням сидінь, двох зонним клімат контролем, круїз контролем. Автомобіль прекрасно підходить як для пересування по місту так і для далеких подорожей. За кермом цього автомобіля буде зручно як новачку так і професіоналу. Потужний 3.0 двигун надає відчутної динаміки цьому позашляховику. Об’єм багажного відділення в 663 л. дозволить без проблем помістити пару чемоданів і безліч інших речей які так необхідні для подорожі чи відпочинку. 

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE