Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD-програвач, MР3, радіо.

Обсяг багажника: 435 л (60х40) - 2 валізи і 1 сумка

Nissan Almera - передньопривідний седан C-класу.

Важливою особливістю цього автомобіля є те, що автомобіль орієнтований на потреби людей, які проживають і експлуатують авто в Росії та Україні. Ми говоримо про можливості роботи і запуску двигуна в холодний період, а також про особливі налаштунків підвіски і гідропідсилювача керма для їзди по різним типам не ідеального дорожнього полотна.

Багажник в Nissan Almera не малий і його об'єм 500 літрів (приблизно 60 см на 40 см). Але на жаль, мінуси його відомі більшості - невелика висота і досить вузький проріз для завантаження речей, в який може поміститися 2 великі валізи і 1 велика сумка. Комфортно себе будуть відчувати 3 пасажири і водій в цьому авто, хоча заявлена кількість посадочних місць - п'ять. Зате були враховані дрібні деталі, які додають зручність використання - кришка багажного відділення має зручну ручку для його закривання.

Це економічний автомобіль японської якості в сегменті економ, в корейськії збірці. В автомобілі присутній CD-програвач, MР3 і радіо.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту