Головна / Автопарк / Рено Флюенс

Оренда Renault Fluence 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1500 см3
Витрати палива: 4.5 л/100км
Тип палива: дизель
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 530 л
Renault Fluence

Рено флюенс (1.5) - дизайн, цього автомобіля відповідає особливостям нового корпоративного стилю. Ця модель дуже сильно відрізняється від інших авто в своєму класі, має свій неповторний дизайн, який, виглядає дуже модно і помітно. На дорозі автомобіль відчуває себе дуже впевнено, а дрібні нерівності на дорозі, майже не відчуваються, якщо трохи більші, то відчувається легке погойдування. Салон цього автомобіля просторий і зручний, в салоні поміщається п'ять чоловіків середньої комплекції з легкість. Багажник просторий і місткий, його обсяг становить 530 літрів. Аудіосистема вас приємно здивує тим, що при збільшенні швидкості, звук також стає голосніше. Аудіосистема оснащена USB портом.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE