Головна / Автопарк / Рено Меган

Оренда Renault Megane 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1500 см3
Витрати палива: 4.4 л/100км
Тип палива: дизель
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 405 л
Renault Megane

Музика: ЖК-дисплей, AUX-вхід, Навігація / GPS, Оригінальний програвач, USB-вхід, гарнітура вільні руки

Обсяг багажника: 405 л - 2 валізи і 2 сумки (розкладається задній ряд сидінь).

Renault Megane можна віднести до авто комфорт класу. Її люблять використовувати як сімейну машину через наявність великого багажника (може поміститися дитяча коляски). Усередині салону просторо і немає потреби підгинати ноги, зручно для людей високого зросту. Інтер'єр виглядає приємно і практично, панель виконана з м'якого матеріалу.

Зовні, хетчбек виглядає динамічним. У вигляді видно трендові гострі лінії. Управляється Меган чудово, штурвал налаштований по-спортивному. Підвіска досить енергоємна, приймає на себе всі дорожні нерівності, зберігаючи в таємниці рельєф траси від водія і пасажирів.

Всі моделі Мегана оснащені кондиціонером і електричними склопідйомниками в передніх дверях.

Автомобіль може похвалитися семидюймовим монітором медіа системи, кнопки управління якої розташовані під кермом. Нововведення останньої моделі - навігаційна система TomTom.

Музика звучить добре, 6ти-диновая динаміки, USB вхід. Bluetooth працює відмінно, забезпечуючи швидке з'єднання з телефоном.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE