Музика: CD-програвач, акустика, магнітола, радіо.

Обсяг багажника: 292 л - 1 валіза або 2-3 сумки.

SEAT Ibiza - малолітражний хетчбек, в якому все зроблено грунтовно: німецькі технології та якість дають про себе знати, повна безпека. Модель має стильний зовнішній вигляд, гідну комфортабельність, економічність. Даний автомобіль представляє модель початкового рівня. Тут немає особливих наворотів і вишукувань, при цьому все працює так, як ви того очікуєте.

Цей авто, по суті, є міським автомобілем підвищеної місткості. До плюсів автомобіля можна віднести багажник середніх розмірів, відмінний звук, чітку коробку передач, досить економний двигун, яскравий зовнішній вигляд.

Базова комплектація включає системи ABS і EBD, подушки безпеки для водія і пасажира, протитуманні фари, електропривод стекол і дзеркал, кондиціонер, аудіосистему.

Загалом про автомобіль можна сказати, що він прогресивний, технологічний, має яскравий дизайн і вселяє довіру.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE