Музика: CD, DVD, MP3, акустика, радіо.

Обсяг багажника: 341 л - 1 валіза і 2 сумки.

Seat Leon - ідеальний засіб пересування не тільки в міських умовах, а й на трасі. П'ятидверний автомобіль візуально перетворюються в купе через ліній вікон. Динаміка екстер'єру знайшла продовження в салоні з матеріалів високої якості. Машина дуже гарна і запам'ятовується, має хороший захист від корозії (подвійна оцинковка). Стійкість і динаміка на дорозі виробляють чудове враження.

Цей автомобіль дуже економічний і в змішаному циклі споживає менше 5.5 літрів на 100 км. Присутня функція старт-стоп, так що і в пробках авто не споживає багато бензину.

Багажник невеликий. Досить глибокий, що може викликати якийсь дискомфорт при навантаженні важких речей, хоча особливого дискомфорту в повсякденному житті не доставляє. Управління кермом - зрозуміле і чуйне. Кермо зручне. Гальма - без нарікань. Педаль чутлива до натиснення. Мультимедіа - відмінне і сучасне. Є все необхідне і навіть більше, включаючи гучний зв'язок, голосове керування, і купу інших примочок. Звучання гарне. Передбачено в автомобілі також зручне і зрозуміле управління мультимедіа на кермі

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE