Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD, DVD, MP3, акустика, радіо.

Обсяг багажника: 341 л - 1 валіза і 2 сумки.

Seat Leon - ідеальний засіб пересування не тільки в міських умовах, а й на трасі. П'ятидверний автомобіль візуально перетворюються в купе через ліній вікон. Динаміка екстер'єру знайшла продовження в салоні з матеріалів високої якості. Машина дуже гарна і запам'ятовується, має хороший захист від корозії (подвійна оцинковка). Стійкість і динаміка на дорозі виробляють чудове враження.

Цей автомобіль дуже економічний і в змішаному циклі споживає менше 5.5 літрів на 100 км. Присутня функція старт-стоп, так що і в пробках авто не споживає багато бензину.

Багажник невеликий. Досить глибокий, що може викликати якийсь дискомфорт при навантаженні важких речей, хоча особливого дискомфорту в повсякденному житті не доставляє. Управління кермом - зрозуміле і чуйне. Кермо зручне. Гальма - без нарікань. Педаль чутлива до натиснення. Мультимедіа - відмінне і сучасне. Є все необхідне і навіть більше, включаючи гучний зв'язок, голосове керування, і купу інших примочок. Звучання гарне. Передбачено в автомобілі також зручне і зрозуміле управління мультимедіа на кермі

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту