Головна / Автопарк / Шкода Рапід

Оренда Skoda Rapid 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1200 см3
Витрати палива: 5.1 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 550 л
Skoda Rapid

Музика: CD player, радіо.

Обсяг багажника: 550 л - 2 валізи і 1 сумка.

Skoda Rapid створений в консервативному стилі. Зовні модель дуже схожа на нову Октавію або навіть Джетту. Модель Rapid побудована на платформі VW Polo, багато елементів були запозичені, в тому числі підвіска. Відмінний автомобіль бюджет класу, який можна віднести до розряду «економ плюс».

З запасу простору в салоні, Rapid, один з рекордсменів в класі. Навіть високим людям буде комфортно в цьому автомобілі. Радує в тому числі ергономіка посадки, розмір дверних прорізів.

Можна виділити наступні родзинки машини: захований скребок для очищення снігу в люку бензобаку, підставку для мобільного телефону на центральній консолі, кишеню для дрібниць, вшиту в бік сидіння для водія. Ці особливості є базовими в оснащенні для всіх модифікацій.

Через те що багажні двері в Rapid, який відноситься до ліфтбек, відкриваються разом зі склом, авто може здивувати великим розміром багажника, який в звичайному стані досягає 550 літрів, а зі складеними задніми сидіннями - збільшується до 1 490 літрів.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE