Музика: CD player, пульт на кермі, Антена, Радіоприймач, USB.

Обсяг багажника: 253 л - 1 валіза і 1-2 сумки (розкладається задній ряд сидінь).

Міський паркетник з зручним для міста кліренсом 180 мм. Автомобіль розрахований на категорію людей, які ведуть динамічний спосіб життя, балансуючи між сім'єю, роботою і активним дозвіллям. Можливостей звичайного легкого автомобіля для таких користувачів мало, їм потрібен автомобіль багатоцільовий: в один і той же час компактний і місткий, швидкий, але економічний. Авто, яке вміє їздити як по асфальтованій дорозі, так і по не міський місцевості.

Suzuki SX4 виглядає досить жваво і по-молодіжному. Всі форми і лінії корпусу плавні, як у міського хетчбека, виглядають виразно.

Салон виконаний з м'якого матеріалу. Можна відзначити зрозумілі кнопки управління магнітолою на кермі у моделі. Легке управління шайби для перемикання режимів. Виділяється 3 режиму роботи коробки: один режим призначений для управління автомобілем взимку, другий - положення ДРАЙВ, третій - СПОРТ. В «драйв» дуже спокійна їзда, без ривків, рух дорогами в цьому режимі зазвичай подобається водіям найбільше.

Передбачена захист водія і пасажирів тут на високому рівні: 7 подушок безпеки, динамічна стабілізація, допомога в екстреному гальмуванні, розподіл гальмівних зусиль, «дитячі» замки в дверях. Також в автомобілі є датчики світла і дощу, 2-х зонний «клімат-контроль», електропакет, регулювання похилого кута спинки заднього сидіння в декількох положеннях, світлодіодні фари задніх ліхтарів і денних ходових вогнів, hands-free на кермі, люк розміром 800 х 560 мм.

Багажник досить невеликий, але є можливість збільшити вантажний відсік, розклавши задній ряд сидінь.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE