Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD player, пульт на кермі, Антена, Радіоприймач, USB.

Обсяг багажника: 253 л - 1 валіза і 1-2 сумки (розкладається задній ряд сидінь).

Міський паркетник з зручним для міста кліренсом 180 мм. Автомобіль розрахований на категорію людей, які ведуть динамічний спосіб життя, балансуючи між сім'єю, роботою і активним дозвіллям. Можливостей звичайного легкого автомобіля для таких користувачів мало, їм потрібен автомобіль багатоцільовий: в один і той же час компактний і місткий, швидкий, але економічний. Авто, яке вміє їздити як по асфальтованій дорозі, так і по не міський місцевості.

Suzuki SX4 виглядає досить жваво і по-молодіжному. Всі форми і лінії корпусу плавні, як у міського хетчбека, виглядають виразно.

Салон виконаний з м'якого матеріалу. Можна відзначити зрозумілі кнопки управління магнітолою на кермі у моделі. Легке управління шайби для перемикання режимів. Виділяється 3 режиму роботи коробки: один режим призначений для управління автомобілем взимку, другий - положення ДРАЙВ, третій - СПОРТ. В «драйв» дуже спокійна їзда, без ривків, рух дорогами в цьому режимі зазвичай подобається водіям найбільше.

Передбачена захист водія і пасажирів тут на високому рівні: 7 подушок безпеки, динамічна стабілізація, допомога в екстреному гальмуванні, розподіл гальмівних зусиль, «дитячі» замки в дверях. Також в автомобілі є датчики світла і дощу, 2-х зонний «клімат-контроль», електропакет, регулювання похилого кута спинки заднього сидіння в декількох положеннях, світлодіодні фари задніх ліхтарів і денних ходових вогнів, hands-free на кермі, люк розміром 800 х 560 мм.

Багажник досить невеликий, але є можливість збільшити вантажний відсік, розклавши задній ряд сидінь.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту