Музика: CD player + MP3 + USB, радіо, управління аудіосистемою на кермі.

Обсяг багажника: 211 л - 2 сумки.

Маленький спритний Suzuki Swift вельми популярний в нашій країні. При тому, що це далеко не найдешевша машина в класі. Невеликому Свіфту завжди виходило виділитися на тлі безлічі конкурентів B-класу за зовнішнім дизайном, за що його в основному вибирає жіноча частина водіїв. Сухорлявий хетчбек дає зрозуміти, що авто їздить швидко, маневруючи без проблем і труднощів в міських пробках. Зручний, також при парковці, у вічній гонці за паркувальними місцями.

Дизайн салону, в більшій мірі, можна похвалити: приємні матеріали створюють позитивне враження, чутливе кермо з кнопками управління аудіосистемою (MP3, USB, радіо), збірка, все зручно і під рукою. Що стосується підвіски, то про неї можна сміливо сказати, що жорсткувата. Багажник у СВІФТ нагадує MINI, куди може поміститися пара пакетів з супермаркету, але не більше.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE