Головна / Автопарк / Тойота Пріус Гібрид

Оренда Toyota Prius Hybrid 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1800 см3
Витрати палива: 6 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: л
Toyota Prius Hybrid

Автомобіль з 1,8 літровим гібридним двигуном. Гібридний двигун дає додаткову динаміку і збільшує потужність автомобіля, якщо вам необхідно зробити різкий обгін або швидко набрати швидкість. У тому випадку, якщо ви використовуєте автомобіль в міському середовищі і віддаєте перевагу більш спокійному пересуванню, то Пріус буде еталоном економії палива. Якщо не перевищувати швидкість в 20 км/год і починати рух плавно, то ви не будете використовувати бензин взагалі, автомобіль буде пересуватися на електричної батареї. Електрична батарея заряджається від двигуна, а так само використовує енергію гальмування. Ви можете повністю спостерігати в автомобілі, на моніторі, весь процес зарядки і використання батареї. Правильно використовуючи даний автомобіль з легкістю досягаєш витрати палива в 3-4 літри в міському циклі.

Даний автомобіль обирають ті, хто хоче заощадити і отримати хороший динамічний автомобіль. У автомобіля місткий багажник, адже це ліфтбек і розрахований на 4-5 чоловік для подорожей.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE