Головна / Автопарк / Фольксваген Поло Седан

Оренда Volkswagen Polo Sedan 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1600 см3
Витрати палива: 5.9 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 460 л
Volkswagen Polo Sedan

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 460 л - 1 валіза і 2-3 сумки.

Поло - красива, не вигадлива машина з чітко окресленими лініями, по-німецьки стримана. Можливо, дизайн не найяскравіший, але з гармонійним салоном. Volkswagen Polo з автоматичною коробкою - дійсно слухняна машина в штатній ситуації і навіть за її межами, має досить жорстку підвіску. Двигун хорошою потужності, працює майже безшумно.

Вибираючи цей автомобіль, ви можете бути впевнені, що він пристосований до наших умов і доріг. Сучасний автомобіль з коробкою автомат, відмінною ергономікою, хороший в управлінні, має економічну витрату палива. В наявності є кондиціонер, електричний підігрів дзеркал і передніх сидінь, в тому числі заднього скла, регулювання дзеркал, електросклопідйомники передніх і задніх дзеркал, галогенові передні фари, задній парк-тронік.

Зручний для пересування чотирьох людей в салоні. Багажник теж непоганий аж 460 літрів - широкий і глибокий зі зручним отвором для завантаження речей. А склавши спинку заднього сидіння, його обсяг можна подвоїти.

Короткий огляд автомобіля Volkswagen Polo

Схожі автомобілі
Фольксваген Поло
Рено Сандеро Степвей
Хюндай I 20
Хюндай Акцент-Соляріс
Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE