Головна / Автопарк / Фольксваген Поло Седан

Оренда Volkswagen Polo Sedan 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1600 см3
Витрати палива: 5.9 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Автоматична
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 460 л
Volkswagen Polo Sedan

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 460 л - 1 валіза і 2-3 сумки.

Поло - красива, не вигадлива машина з чітко окресленими лініями, по-німецьки стримана. Можливо, дизайн не найяскравіший, але з гармонійним салоном. Volkswagen Polo з автоматичною коробкою - дійсно слухняна машина в штатній ситуації і навіть за її межами, має досить жорстку підвіску. Двигун хорошою потужності, працює майже безшумно.

Вибираючи цей автомобіль, ви можете бути впевнені, що він пристосований до наших умов і доріг. Сучасний автомобіль з коробкою автомат, відмінною ергономікою, хороший в управлінні, має економічну витрату палива. В наявності є кондиціонер, електричний підігрів дзеркал і передніх сидінь, в тому числі заднього скла, регулювання дзеркал, електросклопідйомники передніх і задніх дзеркал, галогенові передні фари, задній парк-тронік.

Зручний для пересування чотирьох людей в салоні. Багажник теж непоганий аж 460 літрів - широкий і глибокий зі зручним отвором для завантаження речей. А склавши спинку заднього сидіння, його обсяг можна подвоїти.

Короткий огляд автомобіля Volkswagen Polo

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE