Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 
Головна / Статті / Оренда додаткового обладнання, 2017-06-17
 
 

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити. Ми розуміємо вашу потребу і певні незручності без використання того чи іншого обладнання, тому раді допомогти вам.

Ми пропонуємо в оренду:

Дитячі крісла - безпека вашої дитини завжди в ваших руках, якщо вам необхідно зручне крісло - звертайтеся до нас. Ми розуміємо, що якщо ви турист, то швидше за все вам буде не зручно везти крісло з собою, тому ви можете його взяти у нас.

Бустери - майже крісла, тільки не такі комфортні і пристосовані для більш дорослих дітей, вони не мають положення по вигину для підлоги лежачого стану дитини.

Навігатори - ваша електронна карта, незважаючи на те, що більшість телефонів вже давно оснащені навігаційними системами, це не завжди зручно. Зручно мати окремий девайс. Навігатор це не тільки путівник, це ще й ваша безпека. В умовах поганого освітлення дороги, він допоможе вам і вкаже майбутній поворот, так що не доведеться їхати навмання.

Екшин камери - невеликі відеокамери за допомогою яких ви можете зняти свою поїздку, а кріплення допоможуть закріпити камеру на вашому шоломі, автомобілі, руці, дошці для серфінгу або лижах. Ми надамо не тільки камери, але і кріплення, непроникні бокси і багато іншого.

WiFi 3G в автомобілі - якщо ви хочете постійний інтернет в своєму автомобілі з функцією WiFi, візьміть портативний 3G модем в дорогу. Зверніть увагу, що швидкість інтернет залежить від місця положення і послуг оператора на території вашого перебування.

FM трансмітер - якщо в автомобілі немає гнізда для флешки ми надамо абсолютно безкоштовно FM трансмітер з допомогою якого ви зможете програвати музику з флеш пам'яті, шляхом настройки каналу передачі в FM діапазоні вашого автомобіля. Надається БЕЗКОШТОВНО !!!

Ланцюги на колеса - якщо ви збираєтеся в гори, візьміть ланцюга на колеса, вони можуть стати в нагоді в місцях сильного обмерзання.

Рейлінги і багажники на дах - вам потрібні спец умови для кріплення лиж, багажники для речей - орендуйте кріплення або багажник.

Мобільні телефони з місцевої сім картою - забезпечимо безкоштовно, якщо у вас є потреба в телефоні і сім картці по приїзду.

Мапи- надаємо безкоштовно по вашому запиту.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту