Головна / Статті / Новий офіс компанії RACE в Києві, 2016-05-01

Новий офіс прокату автомобілів в Києві

Київ - столиця України. Щорічно місто відвідують сотні тисяч туристів з усього світу. Київ дуже красиве місто і тут є на що подивитися. Безліч парків культури і відпочинку, архітектурні пам'ятники, набережна, музеї і багато іншого.

Наша компанія відкрила новий офіс в Києві за адресою Дніпровська набережна 17. Офіс відповідає європейському рівню, розташований в центрі міста, зручна транспортна розв'язка. Якщо ви вирішили взяти автомобіль напрокат в Києві, обов'язково відвідайте наш офіс. Наші менеджери не тільки професійно розкажуть всі умови прокату, а й підберуть автомобіль в потрібному класі з урахуванням всіх ваших побажань.

Офіс розташований в центрі на території заправки KLO і має свою парковку. Наш автопарк досить великий, і ділиться на класи, економ клас, середній клас, бізнес клас і сув клас (позашляховики). Ціни на прокат автомобіля в Києві досить прийнятні

Замовити машину напрокат досить просто. Для цього можна зателефонувати за номером (+38) 067-644-6-555 або приїхати в офіс за адресою Дніпровська набережна 17.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE