Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 
Головна / Статті / Новий офіс компанії RACE в Києві, 2016-05-01
 
 

Новий офіс прокату автомобілів в Києві

Київ - столиця України. Щорічно місто відвідують сотні тисяч туристів з усього світу. Київ дуже красиве місто і тут є на що подивитися. Безліч парків культури і відпочинку, архітектурні пам'ятники, набережна, музеї і багато іншого.

Наша компанія відкрила новий офіс в Києві за адресою Дніпровська набережна 17. Офіс відповідає європейському рівню, розташований в центрі міста, зручна транспортна розв'язка. Якщо ви вирішили взяти автомобіль напрокат в Києві, обов'язково відвідайте наш офіс. Наші менеджери не тільки професійно розкажуть всі умови прокату, а й підберуть автомобіль в потрібному класі з урахуванням всіх ваших побажань.

Офіс розташований в центрі на території заправки KLO і має свою парковку. Наш автопарк досить великий, і ділиться на класи, економ клас, середній клас, бізнес клас і сув клас (позашляховики). Ціни на прокат автомобіля в Києві досить прийнятні

Замовити машину напрокат досить просто. Для цього можна зателефонувати за номером (+38) 067-644-6-555 або приїхати в офіс за адресою Дніпровська набережна 17.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту