Головна / Статті / Послуги автопрокату в Криму, 2013-08-13

Послуги автопрокату в Криму

Прокат автомобиля в КрымуВтомившись від робочих буднів багато з нас мріють про тихому, спокійному відпочинку на морському узбережжі. Відправитися з друзями або родиною до Криму, стало простіше. В якому б місті України ви не знаходилися, ви завжди можете замовити автомобіль на прокат у нас.

Ми створили велику кількість програм отримання автомобіля і повернення в будь-якій точці України. Тепер не виходячи з дому, ви можете замовити автомобіль на прокат, і відправиться в Крим зі своєю сім'єю. Досить вибрати клас автомобіля і автомобіль буде поданий до вашого під'їзду в точно вказаний вами час.

Навіть якщо ви вже купили квитки до Криму, ми можемо подати автомобіль в аеропорт, автовокзал, залізничний вокзал або за вказаною адресою в Криму. Вас завжди зустрінуть наші менеджери не залежно від часу доби. З послугою трансфер, ви можете не переживати якщо ваш рейс затримується з якихось причин. Ми завжди дочекаємося вас і віддамо автомобіль.

Прокат автомобіля в Криму має ряд переваг відпочинку вашої родини. Ви зможете відвідати всі курортні міста Криму, відправитися на будь-яку екскурсію. Хочете піднятися на гору Ай-Петрі, будь ласка, вам не доведеться стояти в черзі на підйомник кілька годин.

Взявши автомобіль на прокат у нас, ви отримаєте не тільки транспортний засіб, але і гарантовано отримаєте масу задоволень від обслуговування нашої компанії. Ми намагаємося для наших клієнтів зробити їхню відпуску простіше. Поспішайте замовити автомобіль на прокат вже сьогодні.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE