Головна / Статті / Інтересні місця в Тернопільській області, куди поїхати, 2011-03-10

Що подивитися в Тернопільській області

У вас з'явився вільний час і ви не проти прокотитися по території України. Так вийшло, що ваша подорож проходить через Тернопільську область. Тут ми розповімо, про деякі цікаві місця області, якщо у вас буде час, радимо обов'язково відвідати ці історичні пам'ятники.

Відвідайте Кременець.

Місто Кременець, розташоване біля підніжжя Кременецьких гір, дуже мальовниче.

У Кременці, варто відвідати Кременецьку фортецю, історичну пам'ятку 8 - 9 століття. Також варто відвідати собор Святого Миколи 1636, Францисканський монастир. Та й просто цікаво поїздити і побродити по вуличках такого чудового історичного міста як Кременець.

Білокриниця (білий колодязь) в Тернопільській області

Білокриниця знаходиться всього в 5 км від Кременця, маючи автомобіль, сюди дуже просто дістатися, всього якихось 10-15 хвилин і ви на місці.

У Білокриницях відвідайте замок, який є пам'яткою архітектури 16 століття і пройшов велику історію аж до повного руйнування. Також в Білокриницях варто відвідати церкву Іоанна Богослова, яка також є пам'ятником архітектури і побудована в 1890 році.

замки тернополя

билокрыныця тернополь

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE