Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 
Головна / Статті / Інтересні місця в Тернопільській області, куди поїхати, 2011-03-10
 
 

Що подивитися в Тернопільській області

У вас з'явився вільний час і ви не проти прокотитися по території України. Так вийшло, що ваша подорож проходить через Тернопільську область. Тут ми розповімо, про деякі цікаві місця області, якщо у вас буде час, радимо обов'язково відвідати ці історичні пам'ятники.

Відвідайте Кременець.

Місто Кременець, розташоване біля підніжжя Кременецьких гір, дуже мальовниче.

У Кременці, варто відвідати Кременецьку фортецю, історичну пам'ятку 8 - 9 століття. Також варто відвідати собор Святого Миколи 1636, Францисканський монастир. Та й просто цікаво поїздити і побродити по вуличках такого чудового історичного міста як Кременець.

Білокриниця (білий колодязь) в Тернопільській області

Білокриниця знаходиться всього в 5 км від Кременця, маючи автомобіль, сюди дуже просто дістатися, всього якихось 10-15 хвилин і ви на місці.

У Білокриницях відвідайте замок, який є пам'яткою архітектури 16 століття і пройшов велику історію аж до повного руйнування. Також в Білокриницях варто відвідати церкву Іоанна Богослова, яка також є пам'ятником архітектури і побудована в 1890 році.

замки тернополя

билокрыныця тернополь

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту