Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Бронювання автомобілів за кордоном

На сьогоднішній день Rent A Car Enterprise завдяки розгалуженій системі офісів і партнерів пропонує вам скористатися послугами прокату автомобілів по всьому світу. До ваших послуга прокат і оренда автомобілів в Східній і Західній Європі, в США, прокат автомобілів в Канаді, Аргентині, Австралії, Кіпрі, прокат автомобілів в країнах сходу - ОАЕ, Туніс, Тайланд, інші держави.

Ми раді бачити вас в прокаті автомобілів на 5 континентах з 6 Земної кулі. На жаль ми не пропонуємо прокат авто в Антарктиді - 6-му континенті Землі. Наші співробітники готові зустріти вас в більш ніж 500 міст по всьому світу.

Якщо ви хочете скористатися орендою автомобіля закордоном, звертайтеся до нас. Заповніть форму - з вами зв'яжеться наш відповідальний співробітник для допомоги у вирішенні всіх ваших питань.

Ви можете переглянути інформацію про оренду автомобілів в Чехії и в Болгарії.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту