Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

 RACE прокат автомобілів

Компанія з прокату автомобілів RACE готова запропонувати вам різні послуги. Наше підприємство було засноване 03 квітня 2006 року в м Дніпропетровськ, Україна. На момент заснування ми були зовсім маленькою фірмою, яка пропонувала в прокат лише кілька автомобілів і складалася з одного співробітника-засновника компанії.

Торгова марка RACE має офіційну реєстрацію і захист на торговий знак і авторські права. RACE означає «гонка», «змагання». У разі нашої фірми, RACE є не тільки прямим значенням слова - гонка, змагання, але це ще і абревіатура, яка розшифровується як «компанія з прокату автомобілів», англійською - Rent A Car Enterprise.

Сьогодні, наші офіси і представництва відкриті в різних містах і країнах, всюди пропонується послуга прокату авто, а саме: Батумі, Варна, Вінниця, Дніпропетровськ і Донецьк, Запоріжжя і Тбілісі, Київ і Кутаїсі, Луганськ і Львів, Прага, Софія, Сімферополь, Харків і Ялта.

Наш автопарк досяг значних розмірів, а перелік послуг зростає. Ми пропонували і пропонуємо такі послуги як:

  • Прокат авто без водія
  • Оренду автомобіля з водієм
  • Трансфери
  • Оперативний і фінансовий (з викупом) лізинг автомобілів
  • Послугу аутсорсингу водіїв
  • Послугу управління автопарком
  • Повний супровід і підтримку 24 години на добу для наших клієнтів
  • Бронювання автомобіля в будь-якій точці світу

Ціни на прокат автомобіля залежать від марки автомобіля (класу авто), страхового покриття і тривалості оренди. Будь-яку ціну на прокат автомобіля можна подивитися перейшовши у відповідний регіон. Так само ціну можна прорахувати за допомогою он-лайн калькулятора для замовлення автомобіля на сайті.

Умови прокату авто були і залишаються стабільними, ми пропонуємо автомобілі всім, хто досяг 21 року і має не менше двох років стажу водіння. Обов'язкова наявність паспорта і посвідчення водія при отриманні автомобіля.

Бронювання автомобіля можна робити будь-яким зручним для вас способом. Ми приймемо ваше замовлення по телефону, через сайт (он-лайн бронюванням), через чат (замовлення у оператора), по Вайбер або ВотсАпп.

Для вас розроблені найзручніші системи оплати, починаючи від готівки, безготівкових платежів і закінчуючи он-лайн оплатою по картці, електронними грошима, перерахуванням на картку. Так як ми присутні в різних країнах і регіонах, оплату за прокат автомобіля можна вносити в зручному для вас місці або країні.

Наші контакти

RACE прокат автомобілів

тел. (+38) 067-644-6-555, (+995) 514-577-555, (+7) 978-112-9-221

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту