Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 
Головна / Новини / Прокат автомобілів в Криму - сезон оренди машин закінчено, 2014-12-18
 
 

Прокат автомобілів в Криму - сезон оренди машин закінчено

Сезон прокату автомобілів в Криму починається з квітня і закінчується в жовтні. Багато наших клієнтів, які орендували авто в цьому або минулих роках, знають, що черга на автомобілі досить велика і намагаються замовляти автомобіль на прокат заздалегідь. При цьому вони економлять не тільки свій час, але й гроші. Якщо в наступному році ви вирішите відправитись у відпустку в Крим, ви можете вже зараз замовити автомобіль Сімферополі або інших містах. При цьому ціна оренди авто залишається незмінною з дня внесення передоплати за автомобіль. Весь наш автопарк оновиться до наступного сезону, і ви вже отримаєте нові автомобілі.

Так само ви можете замовити прокат без внесення передплати. Бронювання автомобілів займає всього кілька хвилин і ні до чого не зобов'язує. Забронювати авто можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити форму замовлення автомобілів. У будь-якому випадку ви гарантовано отримаєте автомобіль в зазначеному класі.

Сезон прокату почнеться в кінці квітня 2015 року. У наступному сезоні ми обов'язково збільшимо модельний ряд в кожному класі і дамо можливість самостійно вибрати автомобіль за умови раннього бронювання та внесення передплати за прокат.

 

Поспішайте замовити прокат авто в Криму вже зараз. Плануйте свою відпустку заздалегідь.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту