ЩоЯк? 
 
Відгуки

Питання, які часто задають та відповіді на них

Як і де зробити замовлення машини?

Замовлення автомобіля можна зробити на сайті через форму замовлення, по телефону, при чому в будь-якому регіоні, через он-лайн чат, просто написавши нам лист, за допомогою Вайбер або ВотсАпп. Кращий варіант - це оформлення замовлення на сайті, таким чином ваше замовлення буде вирахуване на всі 100%.

Чи потрібна для бронювання автомобіля передоплата?

Ви можете як зробити он-лайн оплату через наш сайт, так і не робити. Оплачене замовлення звичайно ж матиме пріоритет, особливо в «високий» сезон.

Чому я не можу отримати конкретне авто, мені пропонують бронювання по класу?

Це чисто технічне питання, якщо автомобіль буде запропонований конкретний і з ним щось трапитися до початку вашого прокату - ми тоді, на 100%, підвели вас, якщо у вас бронювання в класі - ми завжди надамо аналог або замінимо машину на більш високий клас.

Якщо в економ класі знаходяться і Фольксваген Поло і Деу Ланос, я хочу - Поло - це значить що ви мені запропонуєте Ланос?

Ні. Класи бувають названі - це економ, середній, спорт ....... і згідно з кодами, наприклад EDAR, CDAR, це SIPP кодування, яке використовують прокатні компанії, ваш клас завжди буде гарантований по SIPP коду. SIPP код можна побачити при бронюванні автомобіля справа і в розділі автопарк біля кожного автомобіля.

Чи може керувати автомобілем кілька людей?

На одному автомобілі може бути необмежена кількість водіїв. Від кожного водія потрібно стандартний пакет документів: паспорт та посвідчення водія. Присутність і підпис кожного водія в договорі - обов'язкові.

Скільки потрібно доплатити за додаткового водія?

Вартість послуги становить від 3-х доларів за добу прокату, але не більше 30-50 доларів.

Машина застрахована? Я повинен доплачувати за страховку?

Кожен автомобіль має страховку КАСКО, страхування відповідальності для третіх осіб (обов'язкове страхування в деяких країнах - Росія, Україна), в деяких офісах так само пропонується страховка життя і здоров'я водія та пасажира, що вже включена у вартість.

Зазначені вище страховки включені у вартість прокату, якщо ви хочете розширену страховку - замовляйте її у нас. Про розширену страховку (без застави) можна читати в розділі умови прокату.

Чому я повинен залишати заставу за автомобіль?

Застава за автомобіль - франшиза, тобто та сума, яка не буде виплачена страховою компанією в разі події, тому дана сума буде покриватися за рахунок застави.

Чи можна взяти автомобіль без застави?

Можна. Читайте умови прокату - розділ використання автомобіля без застави або додаткова страховка.

Чи можу я сплатити валютою?

Всі оплати виробляються в національній валюті. Україна - гривня, Грузія - ларі, Чехія - євро ... .. Якщо у вас на руках буде валюта, попросіть наших менеджерів, вони допоможуть вирішити вам всі питання з обміном з найменшими проблемами, порадивши банк.

У вас зимова гума на автомобілі? Є ланцюги на колеса?

Влітку - літня, взимку - зимова. Ми ставимо гуму по сезону. Ланцюги, шипи можна замовляти як опцію.

Можна взяти машину в прокат, якщо мої водійські права видані менш ніж 2 роки тому і я не маю стажу водіння?

Стаж водіння повинен бути тільки 2 роки мінімум, він рахується від дати видачі посвідчення водія або від дати, зазначеної на звороті на проти категорії «В» або внизу посвідчення, якщо водійське посвідчення перевидавалося. Під стажем водіння ми розуміємо саме ці дати - це вимога страхової компанії.

Яке водійське посвідчення дійсне для використання?

В Україні, Криму, Чехії, Росії, Болгарії, Іспанії, Грузії - приймається будь посвідчення, будь-якої держави, але водійське посвідчення повинно бути дубльовано латиницею (часто не зустрічається в водійських громадян арабських країн, Китаю) і обов'язкова наявність категорії «В» (такий категорії немає у водійських посвідчень США, Канади, Австралії, ОАЕ, деяких арабських країн, інші країни Південної Америки)

В ОАЕ - можна використовувати водійське посвідчення, видане тільки на території ОАЕ, ми надаємо в прокат автомобілі при наявності міжнародного водійського посвідчення.

Що таке міжнародне посвідчення водія? У мене воно і так міжнародне! Міжнародний водійський дозвіл (переклад)

Міжнародне водійське посвідчення - це книжечка на 30 мовах світу, фактично це переклад (адаптер) ваших прав або пластикове посвідчення на якому написано «міжнародне посвідчення водія». Ваше водійське теж міжнародне, якщо воно з фото і виконано латиницею, але в світі існують країни які підписали Конвенцію про дорожній рух 1949 роки (США, Канада, ...) і ті хто підписав другу, Віденську, Конвенцію 1968 роки (Україна, Росія, вся Європа ) і ті, хто взагалі не підписав Конвенцію (Китай). Тому існує такий адаптер, який називається - міжнародне посвідчення водія (міжнародний водійський дозвіл), щоб одні підписанти розуміли інших.

Де отримати міжнародне водійське посвідчення? Ви можете в цьому допомогти? Як отримати і що для цього необхідно?

В інтернеті багато фірм які пропонують дані послуги, зверніть увагу на терміни виготовлення. Це від 1-2 дня до тижня - вартість так само залежить від цього. Середня вартість 15-65 доларів США. Ми не виготовляємо такі посвідчення. Для отримання міжнародного водійського необхідна копія вашого національного водійського, 2 фото і гроші - все, ніяких іспитів чи тестів.

Я громадянин США, я не можу скористатися прокатом в Україні, Грузії, Іспанії?

Так, ви можете скористатися, але у вас, крім національного водійського має бути ще й міжнародне, тобто International Driving License або International Driving Permit.

Я громадянин України, Росії, я не можу скористатися прокатом в ОАЕ?

Так, це можливо, але обов'язково необхідна наявність International Driving License або International Driving Permit.

Ви заберете паспорт в заставу якщо я візьму автомобіль в прокат?

Ні, ми ніколи не беремо документи в заставу і ніколи не забираємо їх у вас, ми робимо з них копії якщо ви не переслали нам копії передчасно. В аеропорту і на залізничному вокзалі, так само, копії зробити можливо нашими фахівцями, у нас є фото техніка і мобільні сканери.

Ви відразу повертаєте заставу?

Ми повертаємо заставу за фактом повернення автомобіля, крім випадків якщо у вас сталася пригода в період експлуатації транспорту.

Що значить «якщо нічого не сталося» і ви повернете заставу?

Застава виступає франшизою і в разі події і шкоди автомобілю дана сума не буде оплачуватися страховою компанією. Детальніше читайте в умовах прокату, так само там викладено можливість отримання автомобіля без застави або з франшизою рівною нулю.

На мою карту не повернувся заставу і банк сказав, що ви його списали, я брав у вас автомобіль і вже повернув вам його 3 дні тому. Де мої гроші?

Ніхто гроші у вас не списував і заставу вам не затримують. Якщо у вас застава була блокована на карті - ми її розблокували відразу ж в той же день, про що ви отримали чек з терміналу та / або акт прийому автомобіля. При блокуванні грошей на карті - ми не маємо доступу до них, ваші гроші знаходяться в розпорядженні вашого і нашого банку. Зверніть увагу, що у VISA і MasterCard існують терміни повернення грошей, тобто гарантовані строки, які дає платіжна система (не ми) на зарахування вам грошей, у VISA - до 30 днів, у MasterCard до 15 днів. Як правило, застава повертається на карту вам або протягом 30 хвилин, або на протязі 2-3 робочих днів - залежить від вашого банку і його швидкості обробки транзакції.

Пройшло вже 30 днів - мені гроші не повернулися на карту, мій банк стверджує, що ви їх списали, ви мене обманюєте?

Ми нікого не обманюємо, у вас є акт повернення автомобіля і чек на повернення вашого застави (чек з терміналу). Якщо так сталося, що вам через 30 днів не повернулися гроші, подайте заяву в ваш банк на те, що вам не повернули гроші і пред'явіть туди наш чек і акт. (Такі випадки бувають 1 раз в 2-3 року, але бувають). Ви можете подати заяву в банк, не чекаючи 30 днів. Що відбувається тоді: ваш банк дає запит-ультиматум нашому банку, наш банк ініціює розслідування і запитує всі чеки і документи - протягом 30 днів максимум все розслідування завершиться, і якщо у вас списали гроші і не повернули назад - вони будуть повернуті, банки жорстко це контролюють і не допускають сумнівних операцій. У практиці у нас таке було 2 рази, проблема була в тому, що при поверненні застави, банківський сервер не сприйняв команду, хоча чек вийшов - підсумок, банк повернув гроші нашому клієнтові, негайно.

Я можу виїхати в іншу країну на вашому автомобілі?

Ми допускаємо пересування тільки в межах країни, в якій вами був отриманий автомобіль. Не допускається виїзд в депресивні регіони і окуповані території, території на яких ведуться бойові дії.

В Україні заборонений в'їзд на територію Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим.

У Грузії заборонено виїзд до Південної Осетії, Абхазії.

У Криму заборонений виїзд за межі Республіки Крим.

Якщо є можливість виїзду за межі території на будь-якому автомобілі, ми прописуємо це в умовах прокату або робимо як спец пропозицію.

Що робити, якщо у мене поламається автомобіль?

Це мало можливо, але якщо сталася неполадка, у нас цілодобово працюють телефони, які прописані в договорі, в автомобілі на стікерах - передзвоніть по ним і вкажіть яка проблема у вас виникла. Дуже часто проблема виникає через не вміння або невірну експлуатацію автомобіля безпосередньо вами. Ми цінуємо і розуміємо, що у вас досвід 30 років водіння, але послухайте наші поради і рекомендації і тоді все буде добре, ви не будете виглядати безглуздо. Не знати, це не дурість, дурість - це доводити, що знаєш, коли це не так.

Приклади поламок автомобіля у людини, які по суті не є поламкою:
1. Поставили автомобіль в районі, де поширюються радіохвилі і закрили автомобіль за допомогою брелка сигналізації, після повернення відкрили машину ключем, а не за допомогою брелка. Проблема - не можуть запустити автомобіль - сів акумулятор. Як ми з'ясували: двигун, крутить, значить акумулятор не може бути посаджений. Проблема у відкритті автомобіля за допомогою ключа. Сигналізація, з метою анти викрадення, блокує запалювання, автомобіль ви не запустите. Як вийти з проблеми? Закрити всі двері, поставити машину на охорону за допомогою брелка і знову зняти з охорони - запускати і їхати далі.
2. Проблема аналогічна першій - не можу запустити автомобіль !!!! З сигналізацією все ок !!! Двигун не крутить – просто, як ніби немає живлення в автомобілі! У вас на якій передачі стоїть коробка ???? - Ой, вибачте на букві «D» - переведіть на «Р» і запускайте двигун.
3. Не можу запустити автомобіль - не працює запалювання, хоча магнітола грає, машина на механіці - ви нажимаєте педаль зчеплення при запуску двигуна ???? - Ні, а навіщо? Всі нові автомобілі з МКПП, з метою недопущення смикання і для полегшення запуску двигуна з заводу-виготовлювача йдуть з опцією включення запалення тільки при вичавленої педалі зчеплення.

Що робити якщо станеться аварія?

Якщо сталася аварія:
1. Не з'їжджайте з місця аварії не за яких обставин
2. Передзвоніть нам на гарячу лінію
3. Зверніться до патрулю поліції або ми самі його викличемо
4. Дочекайтеся оформлення документів патрулем, отримаєте довідку про подію, рушайте в лікарню на тест на алкоголь або пройдіть його в машині поліції, якщо є таке обладнання у поліцейських, про що вам наддадуть висновок.

Ви мені повернете заставу, якщо станеться аварія не з моєї вини?

Якщо сума застави менше суми збитку - ні. Не залежно від наявності або відсутності вашої провини у нас є франшиза страхової компанії в розмірі вашого застави.

Чому я повинен платити за отримання автомобіля вночі або у вихідний день?

Наші співробітники мають робочий день, так само як і ви, ми готові обслуговувати вас в будь-який день і в будь-який час доби, але співробітникам за зазначений час доводиться доплачувати заробітну плату або мати більший штат співробітників, що позначається на витратах. У зв'язку з зазначеними обставинами, у вас просять оплату даних послуг. Вартість доплати 5-10 доларів - одноразово, якщо це збіг і ночі і вихідного дня і ... .., не більше 50 доларів при всіх, найжорсткіших факторах.

Які додаткові оплати з мене можуть попросити при поверненні автомобіля?

Такі оплати можуть просити:
1. Оплатити мийку - якщо за умовами тарифу вона не включена у вартість
2. Оплатити хімчистку або полірування автомобіля - якщо автомобіль сильно вимазані (бітум, дрібні подряпини), залишки від напоїв, шоколаду, сліди любові ... .. в салоні автомобіля
3. Оплату за перепробіг - якщо автомобіль отриманий на умовах лімітованого пробігу і допустимий пробіг перевищено
4. Оплату за пошкодження автомобіля, якщо вони зроблені в період вашої експлуатації машини і не заявлені в поліцію, нам, в страхову компанію

Як ви видаєте автомобіль?

Автомобіль видається згідно акту прийому-передачі, де вказуються всі показники одометра, палива, пошкодження машини (якщо вони є).

Мені сказали, що ці подряпини не вносяться в акт передачі машини, це вірно?

Ми вносимо в акт - все що ви хочете, але немає сенсу вносити подряпини або відколи до 5 мм, якщо це не відкол на склі або фарі, так як до 5 мм - це природний знос машини, після вашої експлуатації таких подряпин і відколів може додатися ще 5-10 шт. від камінчиків, що летять з дороги, пилу.

Якщо є момент недовіри - попросіть внести в акт те, що ви хочете - ми внесемо. Можете сфотографувати автомобіль з 4-х сторін, як робить страхова компанія. Наші співробітники так само люди, значить можуть щось недоглядіти, тому ваші фото зроблять плюс і вам і нам.

Скільки бензину ви видаєте в баку?

Ми видаємо певну кількість палива, яка фіксується в договорі, зобов'язані повернути з такою ж кількістю палива.

Чому ви не видаєте повний бак?

У нашій практиці зустрічаються випадки, коли клієнти незадоволені якістю заправленого палива, так як той, хто повертав автомобіль, заправив автомобіль паливом нижчої якості. Для того, щоб уникнути таких ситуацій, ми надаємо вас самостійно вибрати паливо.

Вартість палива включена у вартість прокату?

Ні, в автомобілях економ класу, повний бак палива коштує як прокат автомобіля за 2 доби.

Я хочу взяти машину в одному місті, а повернути в іншому, таке можливо?

Таке можливо, але ця послуга "one way" буде платною, уточнюйте у нас вартість послуги вказавши місто отримання та місто повернення автомобіля. При замовленні через сайт - послуга буде порахована автоматично.

Простіше купити машину ніж брати її в прокат?

Дивлячись який автомобіль ви берете в прокат і про який бюджет йдеться. Якщо ви купуєте автомобіль за 200-300 доларів - тоді звичайно купити дешевше, ніж брати в прокат. Ми використовуємо нові автомобілі в прокаті, які закуповуються у постачальників, на жаль, не маємо можливості купити новий автомобіль за 200 - 300 доларів США.

Мені все одно якого року автомобіль, його технічний стан - головне, щоб їздив і був якомога дешевше

Таких запитів дуже багато, іноді до них додається запит - найдешевше авто на автомат коробці. Ми хочемо заперечити проти цього формулювання питання. Справа в тому, що в 80% ті, хто так говорить, не можуть їздити на тому автомобілі, який вони вибрали, чомусь звинувачую в цьому нас. Суть в тому, що Ланос не стане для вас Тойтою Камрі, навіть Тойотою Королла, це треба розуміти, що системи акселерації, гальмівна система і система кондиціонування працюють по-іншому. Не варто себе спокушати марними надіями, адже їздять же інші. Є ті, хто їздить на старому радянському автопромі, якому 40 років і відчувають себе комфортно, але чи готові ви до цього ??? Хочете спробувати - будь ласка.

Не варто зациклюватися на тому автомобілі який є у вас в гаражі, ми спеціально розбили машини на класи, підкласи - це вірно, саме так автомобілі відповідають вимогам, які ви пред'являєте, припустимо фольксваген поло, акцент (Соляріс), ріо - стоять в одному класі і ціна коливається в 3-5 доларів між ними через марки машини, але за класом вони однакові і ви отримаєте однаковий результат з невеликими відхиленнями. Але не порівнюйте Ланос і Камрі.

А ось в фірмі «В», ця ж машина на 10 доларів дешевше, ха-ха?

Цінова політика будь-якої компанії складається з декількох складових:
1. Вартості автомобіля - якщо вони купують б / у машини - ви отримуєте гірше якість, але дешевше, нові - дорожче
2. Вартість страховки - купують страховку, не купують, купують, але там, де не виплачують
3. Технічний стан автомобіля, гума - поношена або нормальна, наявність зимової гуми взимку
4. Витрати фірми на персонал, офіс, телефонію
5. Прибуток

Звичайно, кожен раптом вирішив, що, якщо там на 10 доларів дешевше - це означає ті у кого дорожче дуже скупі. А ось і ні! Найчастіше ви отримаєте будь-який з вище перерахованих чинників, тобто економія на тех обслуговуванні, гумі, страховці або ще чим-небудь, але не на прибутку, прибуток там більше. Думайте, коли замовляєте і не варто радіти передчасно, може наступити розчарування.

Подумайте, адже двокімнатна квартира теж може коштувати по-різному, хоча і те, і те буде квартира з двома кімнатами. Не думайте, що якщо це Шкода Фабіа і це Шкода Фабіа то вони на 100% однакові і відмінні лише в ціні - ні!

У машині є кондиціонер?

У всіх наших автомобілях є кондиціонер - це обов'язкова вимога, до наших машин.

Я можу взяти автомобіль для роботи в таксі?

Ні. Ми не надаємо автомобілі для роботи в таксі.

Ви продаєте прокатні автомобілі?

Так, ми продаємо прокатні автомобілі через 2-3 роки експлуатації. Інформацію по ним, можна знайти на нашому сайті або на сайтах автопродажу.

Театр Крик Михайла Мельника
Театр одного актору Крик, заснований Михайлом Мельником, та де він виступає у головній ролі, одне з найкращих місць для проведення часу в Дніпрі
Більше
Біосферний заповідник Асканія-Нова
Асканія-Нова – унікальний біосферний заповідник, єдиний в Україні, чиїх степів ще ніколи не торкалася рука людини
Більше

© 2020 - RACE