RACE
Зв'язатися з нами
menu

Питання та відповіді, що часто задаються при прокаті авто

Замовлення автомобіля можна зробити:

 • 1. На сайті за допомогою форми замовлення
 • 2. За телефоном
 • 3. Онлайн чат на сайті
 • 4. Написавши нам листа на info@race.net.ua
 • 5. viber, WhatsApp, telegram;
 • 6. Facebook, Instagram

Сплачене замовлення буде мати пріоритет, особливо у «високий» сезон. Передплату можна зробити:

 • 1. В офісі
 • 2. На сайті онлайн
 • 3. Оплатити на рахунок компанії

Ви можете отримати конкретне авто. Пріоритет має клас бронювання та коробка, якщо бажаний автомобіль буде в наявності на ваші дати, ми будемо намагатися його забезпечити. Якщо конкретний автомобіль не зможе бути виданий з технічної причини, ми надамо аналогічний у класі, або піднімемо клас, без додаткової оплати.

На одному автомобілі може бути необмежена кількість водіїв. Від кожного водія потрібен стандартний пакет документів: паспорт та водійське посвідчення. Присутність та підпис кожного водія в договорі – обов’язкові.

Ця опція надається БЕЗКОШТОВНО

Кожний автомобіль має страховки КАСКО, ОСАЦВ (страхування відповідальності для третіх осіб, обов’язкове страхування). Для Грузії, також страхування життя та здоров’я водія та пасажира. Вказані страховки включені у вартість прокату, якщо ви хочете розширену страховку – замовляйте її у нас. Про розширену страховку (без застави) можна прочитати в розділі умови прокату.

Якщо ваш тариф передбачає наявність застави, то застава за автомобіль береться, бо – це франшиза, тобто та сума, котра не буде виплачена страховою компанією у випадку пригоди, тому ця сума буде покриватися за рахунок застави.

Можна. Обирайте опцію «без застави» при замовленні автомобіля через сайт або повідомте про таке бажання менеджера при отриманні автомобіля.

Усі платежі здійснюються в національній валюті країни, де ви отримуєте машину (Україна – гривня, Грузія – ларі). Якщо у вас буде валюта, попросіть наших менеджерів, вони допоможуть вам вирішити всі питання з обміном з найменшими проблемами, порадивши банк.

Влітку – літня, взимку – зимова. Ми ставимо резину згідно з сезоном. Ланцюги, шипи можна замовити як опцію.

Стаж водіння повинен бути мінімум 2 роки. Стаж рахується від дати видачі водійського посвідчення, чи від дати, вказаній на звороті навпроти категорії «В» чи внизу водійського документа, якщо водійське посвідчення перевипускалося. Під стажем водіння ми розуміємо саме ці дати – це вимоги страхової компанії.

Приймається будь-яке посвідчення, будь-якої держави. Водійське посвідчення повинно бути:

 • 1. Дубльовано латиницею (часто не зустрічається у водійських посвідченнях, громадян арабських країн, Китаю)
 • 2. Наявність категорії «В» (такої категорії немає у водійських посвідченнях США, Канади, Австралії, ОАЕ, деяких арабських країн, інші країни Південної Америки)

Якщо ваше водійське не відповідає цим вимогам, додатково до національного водійського пред’явіть міжнародне водійське.

Міжнародне водійське посвідчення – це книжечка на 30 мов країнах світу, фактично це переклад (адаптер) ваших прав, чи пластикове посвідчення, де написано «міжнародне водійське посвідчення».

Ваше водійське посвідчення теж міжнародне, якщо воно з фото та виконано латиницею, але в світі існують країни, котрі підписали Конвенцію про дорожній рух 1949 року (США, Канада,…) ті, хто підписав Віденську, Конвенцію 1968 року (Україна, Росія, уся Європа) та ті, хто взагалі не підписав Конвенцію (Китай). Тому існує такий адаптер, котрий називається – «міжнародне водійське посвідчення» (міжнародний водійський дозвіл), щоб одні підписанти розуміли інших).

В інтернете багато компаній, котрі пропонують ці послуги, зверніть увагу на терміни виготовлення. Це від 1-2 дня до тижня – вартість теж залежить від цього. Середня вартість 15-65 доларів США.

Ми не виготовляємо такі посвідчення. Для отримання міжнародного водійського посвідчення необхідна копія вашого національного водійського, 2 фото та гроші – усе, ніяких екзаменів чи тестів.

Ви можете скористатися! Окрім національного водійського вашої країни, пред’явіть «міжнародне водійське», тобто International Driving License чи International Driving Permit.

Ми ніколи не беремо документи в заставу і ніколи не забираємо їх у вас. Ми зробимо з них копії, якщо ви не переслали нам копії завчасно.

Ми повертаємо заставу за фактом повернення автомобіля, корім випадків, якщо у вас трапилася пригода в період експлуатації транспорту.

Застава виступає франшизою, у випадку пригоди та шкоди автомобілю, ця сума не буде сплачуватися страховою компанією. В умовах прокату, також там викладено можливість отримання автомобілю без застави.

Якщо застава була блокована на картці – ми її розблокуємо в той же день, про що ви отримали чек з терміналу та / або акт прийому автомобіля.

При блокуванні грошей на картці – ми не маємо доступу до них, ваші гроші знаходяться в розпорядження вашого та нашого банку. Зверніть увагу, що у VISA та MasterCard існують терміни повернення грошей, тобто гарантовані терміни, котрі дає платіжна система (не ми) на зарахування вам грошей, у VISA – до 30 днів, у MasterCard до 15 днів. Як правило, застава повертається на картку протягом 30 хвилин, чи протягом 2-3 робочих днів – залежить від вашого банку та його швидкості оброблення транзакції.

Якщо гроші не повернулися через 30 днів, подайте заяву до вашого банку на повернення грошей, пред’явіть наш чек та акт (такі випадки бувають 1 раз на 2-3 роки, але бувають). Також можна подати заяву до банку, не чекаючи 30 днів.

Що відбувається тоді? Ваш банк дає запит-ультиматум нашому банку, наш банк ініціює розслідування та робить запит на всі чеки та документи, протягом 30 днів максимум усе розслідування завершиться, та, якщо у вас списали гроші та не повернули назад – вони будуть повернені, банки це суворо контролюють та не допускають сумнівних операцій.

Ми допускаємо пересування тільки в межах країни, де вами був отриманий автомобіль. Не допускається виїзд до депресивних регіонів та окупованих територій, територій, де ведуться бойові дії.

На Україні заборонений виїзд на територію Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим.

У Грузії заборонений виїзд до Південної Осетії, Абхазії..

Якщо трапилася несправність, у вас є телефон цілодобової підтримки, котрий вказаний у договорі. Повідомляйте про проблему, ви завжди прийдемо на допомогу якомога швидше.

Якщо трапилася пригода:

 • 1. Не з’їжджайте з місця аварії ні за яких обставин
 • 2. Передзвоніть нам на гарчу лінію
 • 3. Викликайте патруль поліції чи на ш оператор допоможе вам з викликом поліції
 • 4. Дочекайтесь на оформлення документів патрулем, отримайте довідку про пригоду, пройдіть тест на наявність алкоголю за вимогою поліції

Незалежно від наявності чи відсутності вашої провини, у нас є франшиза страхової компанії у розмірі вашої застави. Якщо ви використовуєте опцію «без застави» у вас буде 100% покриття та нічого стягуватися не буде.

Якщо ви отримуєте автомобіль в неробочий час, чи у вихідний день, ми компенсуємо роботу колег у неробочий час.

 • 1. Сплатити за мийку – якщо за умовами тарифу вона не включена до вартості
 • 2. Сплатити за хімчистку чи полірування автомобіля – якщо автомобіль забруднений (бітум, маленькі подряпинки), залишки від напоїв, шоколаду, сліди кохання… в салоні автомобілю
 • 3. Сплату за перепробіг – якщо автомобіль отриманий на умовах лімітованого пробігу
 • 4. Сплату за пошкодження автомобіля, якщо вони зроблені в період вашої експлуатації машини та не заявлені до поліції, нам, до страхової компанії.

Автомобіль видається згідно акту прийому-передачі, де вказуються всі показники одометру, палива, пошкодження машини (якщо вони є).

Ми вносимо до акту – все, що ви хочете, але не має сенсу вносити подряпини чи відколи до 5 мм, якщо це не відкол на склі чи фарі, бо до 5 мм – це природний знос машини, після вашої експлуатації таких подряпин може додатися ще 5-10 мм від камінців, що летять з дороги, пил.

Якщо є момент недовіри – попросіть їх внести до акту те, що ви хочете – ми внесемо. Можете сфотографувати автомобіль з 4-х сторін, як це робить страхова компанія.

Ми видаємо певну кількість палива, котре фіксується в договорі. Ви повинні повернути машину з такою ж кількістю палива.

Ні.

Таке можливо, але ця послуга, “one way” буде платною. Уточнюйте вартість послуги, вказавши місто отримання та місто повернення автомобіля. При замовленні через сайт – послуга буде порахована автоматично.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна