Зв'язатися з нами

Музика: CD-програвач, MP3, USB, радіо.

Обсяг багажника: 270 л - 1 велика валіза або 2-3 сумки.

Kia Rio 1.5 економічний автомобіль з механічною коробкою передач, з хорошою динамікою і стійкістю на дорозі. 110 кінських сил під капотом дають про себе знати. Двигун безпроблемної навіть при морозах в мінус 25 градусів. Музикальна система підтримує читання музики з флешки і CD-диски, формат MP3. Автомобіль надійний і має консервативний дизайн.

Відмінністю Ріо цього покоління був той факт, що він був створений за подобою Hyundai Accent MC і по позначених габаритам вже перевищував клас «В». Але не дивлячись на це, виробники його представляли як автомобіль компакт класу - сімейний. Слід зауважити, що Кіа Ріо цього покоління, став одним з перших корейських автомобілів, який за результатами Euro NCAP випробувань отримав 4 зірки, що робить дану модель безпечної за європейськими мірками.

Седан виглядає гармонійно, має невеликі обсяги багажника 270 літрів, куди може лягти 1 валіза або 2-3 дорожніх сумки. Салон був одним з кращих в ціновій ніші по комплектації і виконанню. Сучасний, функціональний, якісний пластик. Магнітола в автомобілі сучасна, якість звучання не викликає негативних вражень, прийом радіостанцій без перешкод. Кондиціонер потужний і в літню пору ви не будете відчувати дискомфорт від жари. Кліренс невеликий, з бордюрами завжди потрібно бути обережним. Передачі включаються легко і чітко, хороший алгоритм включення. Відмінний економний авто, якщо дивитися на витрату палива.