Зв'язатися з нами

Музика: Аудіосистема з радіо, MP3, USB і AUX.

Обсяг багажника: 354 л - 1 валіза або 2-3 сумки (розкладаються задні сидіння).

Незвичайність дизайну моделі Kia Soul викликало чимало суперечок при віднесенні даної моделі до будь-якої класифікації, оскільки однозначно віднести Soul до якого-небудь класу практично не можливо. Суперечки ведуться навколо "хетчбека" і "кросовера", іноді його хочуть віднести до "компактвенов".

Завдяки своєму оригінальному силуету Soul не буде непомітним де б ви не були. Якщо ви збираєтеся вибратися з друзями для прогулянки по центру міста або виїхати за межі міста, Кіа Соул - відмінний автомобіль для цих цілей. Передній бампер є візитною карткою цієї моделі, надає автомобілю оригінальність завдяки збільшеним пропорціям. Весь інтер'єр автомобіля складається з плавних і округлих ліній, на тлі якого виділяються дверні ручки. Загалом дизайн гармонійний і в якійсь мірі спокійний.

Тканини, освітлення, роблять інтер'єр неповторним. Виробник пропонує якісне обладнання в базовій комплектації. Сюди входять і електричні склопідйомники, дверні замки з електроприводом, підігрів сидінь, Bluetooth для мобільного телефону. Kia Soul має високу посадку з вертикальним регулюванням водійського сидіння.

Соул має голосову систему, яка дозволяє управляти магнітолою і гарнітурою hands-free для мобільного телефону. Програмне забезпечення запам'ятовує команди голосу і зберігає до декількох голосових профілів. Модель також має аудіоплеєр з вбудованою пам'яттю, призначений для зберігання пісень. Аудіосистема на 6 динаміків звучить досить непогано. В колонках є спеціальна можливість налаштувати світлову музику, використовуючи світлодіоди.

У моделі Soul передбачена стандартна система для безпеки, а саме передні і бічні подушки безпеки, бічні шторки безпеки. В автомобілі ззаду стало ще просторіше за рахунок приросту в колісній базі. Посадка на задньому ряду досить простора завдяки дверям, що відкриваються широко. Обсяг багажника невеликий, 354 літри. Багажнику вистачить для того, щоб помістити кілька дорожніх сумок або 1 велику валізу з невеликою ручною поклажею.