Оренда авто Дніпропетровськ 

 

оренда авто в дніпро

У Дніпропетровську в компанії RACE ви можете скористатися двома основними послугами:

1. прокат авто в Дніпропетровську без водія

2. оренда автомобіля з водієм

Набирає більшої популярності і послуга водія з машиною. Багато довіряють нам не просто поїздку, а одні з найцінніших речей свого життя - дітей. В рамках послуги оренди автомобіля в Дніпропетровську, ми пропонуємо обслуговування ваших сімей - наші водії доставлять ваших дітей в школу і привезуть їх назад, будуть виконувати повний цикл роботи домашнього водія. Погодьтеся це дуже зручно - навіщо наймати водія і утримувати його на заробітну плату цілий робочий день, коли ви потребуєте послуг авто і самого водія всього кілька годин, а саме забрати дитину зі школи, відвезти на секцію, забрати з секції - всього три нехитрих операції - а оплачувати особистого водія прийдеться все одно 100%. Ось цим і хороша оренда машини з водієм - плати тільки за те що ти використовуєш - тобто за кілька годин.

 

Особливості проката авто

Мінімальне замовлення послуги оренди автомобіля в Дніпропетровську складає 3 години, тобто навіть якщо автомобіль потрібен всього на 1 годину оплатити доведеться все одно за три години.

Можете звернути увагу на наші умови. Тут докладно розписані всі вимоги і процедура взяття автомобіля в оренду. Приділено увагу всіх ключових аспектах.

Замовивши оренду машини з водієм в Дніпропетровську, ви завжди отримаєте чистий автомобіль, вихованого і доглянутого водія, що виконує вимоги дрес коду.

Що не хочете машину з водієм - краще самостійно попользуетесь прокатної машиною, тоді прокат автомобіля в Дніпропетровську без водія для вас

RACE в Дніпропетровську, запропонує вам відмінні варіанти автомобілів представницького класу по супер ціні. Наприклад, вартість Мерседес S класу обійдеться вам від 500 грн. за 1 годину - це одна з найдешевших цін на території України на автомобілі даного класу. При замовленні Арнедо автомобіля на цілий день - ми неодмінно гарантуємо Вам знижку, яка висловитися в прорахунку вашого маршруту слідування, надання поблажок. Результатом нашої кооперації з вами буде взаємовигідна ціна і відмінний сервіс.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE