Оренда авто в Донецьку з послугами водія 

оренда в донецькуНажаль, наш офіс в Донецьку тимчасово не працює!

Необхідний прокат авто в Донецьку без водія?

Скористатися послугами оренди авто в Донецьку досить просто. Варто тільки зателефонувати або відправити замовлення через інтернет.

Послуги прокату і оренди машин в Донецьку отримали достатнього поширення. Кілька десятків компаній пропонують свої послуги. Ваш інтерес завжди полягає в тому, щоб отримати послуги якомога дешевше і якісніше. RACE це кращий вибір. Звернувшись до нас ви отримаєте не тільки хороший автомобіль в прокат, а й гідну ціну.

Глобально ринок оренди авто в Донецьку як і в іншому регіоні України можна розділити на два основних напрямки:

1.Прокат автомобілів без водія

2.Оренда авто з водієм

У першому випадку ви орендуєте авто і самостійно керуєте їм, заправляєте його паливом в тій кількості, яка необхідна для вашого пересування. У другому, в вартість прокату вже включені автомобіль, послуги водія і вартість палива.

Прокат авто без водія обчислюється подобово, тобто ви можете замовити автомобіль від 1-х діб. Звичайно ж його можна експлуатувати і всього кілька годин, але заплатити все одно доведеться за добу.

Оренда автомобілів в Донецьку, з водієм, обчислюється погодинно, по кілометражу або подобово. Погодинно - це як правило в міському режимі. Вартість 1 години включає паливо, машину і послуги водія, миття машини. Міжміського режим завжди вважається по кілометражу, тобто Ви платите за кожний кілометр пробігу - як в таксі. Добова оплата послуг прокату машини з водієм може включати чи не включати харчування та проживання водія, вартість стоянок автомобіля, простою і постійної експлуатації.

У будь-якому випадку оренду машини в Донецьку з послугами водія найкраще вважати індивідуально - знаючи графік клієнта. Тільки таким чином, знаючи всі нюанси замовлення мжно зіграти на ціні в бік зменшення, тобто - здешевлення послуги для споживача.

Особливістю оренди автомобіля в Донецьку із послугами водія є те що відмінності від більшості регіонів України тут (в Донецьку та області) досить висока ціна даної послуги. Ціна послуги оренди авто з водієм в Донецькому регіоні може бути в 2 і більше разів вище ніж, приміром, у Києві. З одного боку дорожнеча викликана завжди високою вартістю палива (в Донецьку паливо завжди дорожче), з іншого - місцевими особливостями і традиціями. Поставивши запитання в більшості автопрокат Донецька, можна почути відповідь - у нас шахтарський край, зарплати високі, хоча чогось не помічається щоб шахтарі їздили на лімузинах. Ще одним прикладом нетрадиційного підходу до оренди авто з водієм в Донецьку є новий вид обчислення вартості. Нерідко можна почути пропозиції про оплату почасово + кілометражу разом, тобто ви платите і то і то - таке є тільки в Донецькому регіоні.

Компанія RACE прокат авто Донецьк завжди виступала і виступає з точки зору чесного і справедливого ціноутворення. Ми пропонуємо вам абсолютно однакові стандартні умови прокату і оренди авто в Донецьку як всюди в Україну. Для нас важливо вашу увагу і довгострокове співробітництво на перспективу з кожним клієнтом.

Звертайтеся до нас і ми надамо вам чесні, стабільні ціни на прокат авто в Донецьку як з водієм так і без послуг водія - стандартний прокат автомобілів.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE