RACE
Зв'язатися з нами
menu

Прокат авто як спосіб перечекати кризу

Січень 2017 року

авто в кризис

Нас дуже довго і часто лякають різними прогнозами щодо нестабільної ситуації, поганої економічної кон'юнктури, кінця світу, падіння національної валюти і підвищення курсу долара США.

Ви дійсно вірите в це ????

Що ж, тоді ви, напевно, не будете інвестувати в бізнес, купувати речі і найкращим способом буде -   тимчасово перечекати хвилювання і не поспішати з придбанням нерухомості, дорогих автомобілів та інших речей. Що ж робити, якщо ви просто звикли їздити щодня на автомобілі? Вихід завжди є - послуга «прокат автомобіля».

У нас щодня є понад 100 автомобілів на прокат, причому самих різних: від економ класу до суперкарів і позашляховиків. Ціни в зимовий період досить лояльні, це означає, що ваш бюджет не постраждає, а ви перечекаєте несприятливу ситуацію і зрозумієте, чи варто осідати корінням, купувати автомобілі або просто варто залишати цю країну.

Замовити автомобіль просто: наявність документів, невелика застава, щомісячна або подобова оплата. Всі автомобілі з повним страхуванням по системі КАСКО + ОСЦПВ страхуванням.

Замовляючи прокат авто, ви убезпечите себе і ваші фінанси до кращих часів, а можливо, дуже скоро з початком нестабільності, ви зможете взагалі купити автомобіль за копійки. До речі, така ситуація вже спостерігалася в 2008 році в Україні та тих, хто пересидів 6 місяців «у готівці», змогли зробити дуже хороші придбання: автомобілі, квартири, будинки, по дуже низькій і гарній ціні. Так, найповніший Фольксваген Таурег до кризи коштував 90 000 доларів США, його можна було купити всього за 60 000 - це реальний плюс і економія.

Кращий спосіб перечекати - прокат авто!

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна