RACE
Зв'язатися з нами
menu

Оренда додаткового обладнання

Липень 2017 року

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити. Ми розуміємо вашу потребу і певні незручності без використання того чи іншого обладнання, тому раді допомогти вам.

Ми пропонуємо в оренду:

Дитячі крісла - безпека вашої дитини завжди в ваших руках, якщо вам необхідно зручне крісло - звертайтеся до нас. Ми розуміємо, що якщо ви турист, то швидше за все вам буде не зручно везти крісло з собою, тому ви можете його взяти у нас.

Бустери - майже крісла, тільки не такі комфортні і пристосовані для більш дорослих дітей, вони не мають положення по вигину для підлоги лежачого стану дитини.

Навігатори - ваша електронна карта, незважаючи на те, що більшість телефонів вже давно оснащені навігаційними системами, це не завжди зручно. Зручно мати окремий девайс. Навігатор це не тільки путівник, це ще й ваша безпека. В умовах поганого освітлення дороги, він допоможе вам і вкаже майбутній поворот, так що не доведеться їхати навмання.

Екшин камери - невеликі відеокамери за допомогою яких ви можете зняти свою поїздку, а кріплення допоможуть закріпити камеру на вашому шоломі, автомобілі, руці, дошці для серфінгу або лижах. Ми надамо не тільки камери, але і кріплення, непроникні бокси і багато іншого.

WiFi 3G в автомобілі - якщо ви хочете постійний інтернет в своєму автомобілі з функцією WiFi, візьміть портативний 3G модем в дорогу. Зверніть увагу, що швидкість інтернет залежить від місця положення і послуг оператора на території вашого перебування.

FM трансмітер - якщо в автомобілі немає гнізда для флешки ми надамо абсолютно безкоштовно FM трансмітер з допомогою якого ви зможете програвати музику з флеш пам'яті, шляхом настройки каналу передачі в FM діапазоні вашого автомобіля. Надається БЕЗКОШТОВНО !!!

Ланцюги на колеса - якщо ви збираєтеся в гори, візьміть ланцюга на колеса, вони можуть стати в нагоді в місцях сильного обмерзання.

Рейлінги і багажники на дах - вам потрібні спец умови для кріплення лиж, багажники для речей - орендуйте кріплення або багажник.

Мобільні телефони з місцевої сім картою - забезпечимо безкоштовно, якщо у вас є потреба в телефоні і сім картці по приїзду.

Мапи- надаємо безкоштовно по вашому запиту.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна