RACE
Зв'язатися з нами
menu

Чи можна виїжджати на прокатному авто за кордон в Україні?

Червень 2023 року

Ситуація в Україні в останні роки стала досить нестабільною, що призводить до нових запитів на оренду автомобіля. Наприклад, зросли запити щодо можливості виїхати на прокатній машині з України за кордон, тому розглянемо це питання детальніше та розберемося в основних нюансах.

Воєнний стан

Насамперед причиною такого інтересу до закордонних автомобільних подорожей стала війна в країні, яку розв'язала росія. Багато людей, побоюючись за своє життя, змушені залишати свої домівки і їхати в більш безпечні регіони або країни. Звісно, не у всіх є власний транспорт для виїзду, тому можна звернутися до прокатного сервісу, який може дозволити виїхати за межі країни.

Прокатні компанії надають авто для евакуації

Дійсно, є сервіси оренди, які надають можливість виїхати на прокатному автомобілі, але далеко не кожна компанія на це готова. Деякі сервіси дозволили виїжджати в рамках евакуації. Наприклад, у перші дні нападу на Київ Getmancar запропонував свої автівки для евакуації в безпечніші регіони, на Західну Україну, а також у Польщу. Наша прокатна компанія RACE в Києві теж віддавала автівки для евакуації, щоб врятувати київлян, і не тільки, від обстрілів.

Один із клієнтів компанії Race, Максим, поділився своїм досвідом: "Дякую вам за можливість вивезти сім'ю з Дніпра до Львова в перші дні війни. У такій метушні важко було швидко все організувати, але оператори були весь час на зв'язку і автомобіль надали дуже швидко, тож ми змогли оперативно покинути небезпечну область і тим самим зберегти свої життя".

Оренда автомобіля

Якщо ж ви плануєте орендувати автомобіль в Україні і виїхати за кордон, то вам необхідно уточнити це питання в прокатній компанії, оскільки далеко не кожен сервіс готовий до такої послуги. Деякі компанії можуть дозволяти виїзд за кордон, але при цьому встановлювати додаткові обмеження і вимоги. Наприклад, можуть знадобитися додаткові страховки або застави.

фірма прокату автомобілів

Пошкодження автомобіля за кордоном

Якщо ж ви все ж таки вирішите виїхати за кордон на прокатному автомобілі, то необхідно враховувати, що в разі пошкодження автомобіля, ви можете зіткнутися з додатковими проблемами. Деякі компанії не надають послуг з ремонту автомобіля за кордоном, тому вам може знадобитися самостійно шукати сервісний центр і оплачувати ремонт.

Ціна, вартість послуг

Вартість оренди автомобіля за кордоном може відрізнятися від вартості оренди всередині країни. Деякі компанії можуть встановлювати додаткові платежі за виїзд за кордон, що може значно збільшити вартість оренди. Також необхідно враховувати вартість палива і додаткових послуг (наприклад, GPS-навігатора).

Кількість місць і перевезення

Якщо ви плануєте поїздку за кордон на орендованому автомобілі, то необхідно враховувати кількість місць і можливість перевезення багажу. Деякі компанії можуть надавати автомобілі з обмеженою кількістю місць або з обмеженою можливістю перевезення багажу. Тому перед вибором автомобіля необхідно уточнити це питання в прокатній компанії.

Висновки

Таким чином, можна виїжджати на прокатному автомобілі за кордон в Україні, але не в кожному прокаті є така послуга, до того ж, необхідно враховувати низку нюансів і обмежень. Деякі компанії можуть надавати послуги з евакуації із зони конфлікту, але при цьому можуть встановлювати додаткові вимоги. Також потрібно враховувати вартість оренди автомобіля за кордоном, можливість ремонту в разі пошкодження та кількість місць і можливість перевезення багажу.

Сподіваємося, стаття була для вас корисною. Бережіть себе та подорожуйте з комфортом!

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна