
Кривий Ріг - це велике індустріальне місто в області України. Тут же знаходиться найдорожче підприємство України - «Криворіжсталь». Прийнято вважати, що місто виникло в 1775 році, коли була відкрита перша станція поштового тракту на території міста. У Кривому Розі є багато унікальних місць, на які варто звернути увагу туристам.
Ще в 1950-х рр. було задумано відкрити історико-краєзнавчий музей в місті. Однак, він був побудований в 1960-му році, коли з міського бюджету були виділені гроші. Знаходиться в центральній частині міста. Експонати в музеї були зібрані з приватних колекцій в 1960-х рр. Вони і стали основою експозиції.
Сад був створений з метою збереження різноманітності флори, характерної для даного регіону. Представники флори - зникаючі і рідкісні види розташовані в Криворізькому Ботанічному саду. Площа саду перевищує 52 га. Зимові сади представляють добірку сукулентних рослин.
Рекомендована для відвідування всім, хто цікавиться сучасним живописом. Тут знаходяться роботи не тільки українських, а й європейських художників. Галерея розпочала свою роботу для того, щоб створити сприятливі умови для творчості жителів міста, а також долучити їх до мистецтва.
Вона відображає фігури персонажів українського мультфільму «Жив-був пес». Скульптуру розробили київські архітектори, але криворіжці доповнили її декількома деталями. Пам'ятник був відкритий 31 травня 2014 року на Театральному майдані.
Палац був побудований в 2000-му році, і може вмістити в себе до 1600 людей. Це один з головних центрів культурного життя міста тому, що тут проводяться різні заходи. Вважається найбільшим концертним майданчиком на всій території міста.
Човнова станція в Кривому Розі - це одне з найромантичніших місць в місті, тут часто збираються молодята і просто закохані пари. Хоч і була побудована в 1960-х рр., вона зберегла свій зовнішній вигляд аж до наших днів.
Пам'ятник засновникові міста зроблений з бронзи. Його відкрили 28 травня 2011 року. Скульптуру зробили згідно з проектом Олександра Васякіна. Вона відображає, як Ріг підтримує за вуздечку коня в той момент, як сам козак зійшов на землю.