Головна / Статті / Національний заповідник «Хортиця», 2020-07-06

Національний заповідник «Хортиця»

Національний заповідник «Хортиця» - одне з головних надбань не тільки Запоріжжя, але й усієї України. З цієї статті ви дізнаєтеся, як влаштовано цей парк та що у ньому знаходять такого цікавого туристи та місцеві жителі.

Запорізька Січ

Запорізька Січ – це безпосередньо столиця козацтва та його адміністративний центр. Це одна з перших козацьких січей, що виникла у 16-му століття.

Складається з:

Усюди розташовані фортифікаційні спорудження, що захищають невелике містечок від некликаних гостей – частокіл та оборонні вежі.

У центрі козацької січі побудовані церква та площа (для зібрань козаків).

Церква працює й на сьогоднішній день, тут ведуть богослужіння, вінчання та інші обряди.

Святилища

Культові комплекси вже приблизно нараховують набагато більше років, аніж виповнилося єгипетським пірамідам.

Їх використовували для:

Скіфський стан

Ряд курганів – до наших днів зберіглося лише 28. На даний момент звичайний турист може роздивитися як слід 11 з них, усі вони відреставровані та стилізовані під епоху, коли вони тільки були зроблені.

Паркові зони

Назва паркових зон, як їх називають місцеві – «Хортицький лабіринт». Це алеї з різноманіттям флори, історичними та археологічними пам’ятниками.

Дендропарк вражає вміло підібраною композицією рослин, у будь-яку пору року тут є на що подивитися.

Виступ козаків

Група історичних реконструкторів, яка називає себе «Січові козаки», пропонує туристам подивитися на стилізовані козацькі виступи. У першу чергу саме вони є хранителями козацьких традицій.

«Хортиця» запрошує усіх бажаючих відвідати цей національний заповідник. Ви можете зробити це з 9:00 до 17:00 у будь-який день. Дістатися до заповіднику міським транспортом зовсім не важко.

Проте, якщо ви хочете подорожувати Запоріжжям та іншими містами України з комфортом, рекомендуємо вам орендувати авто на нашому сайті.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE