RACE
Зв'язатися з нами

Незвідана Україна

April 2019 року

Орендуєте авто під час відпустки, щоб відвідати якомога більше пам'яток? І куди ж Ви поїдете в першу чергу? З цієї причини, ми підготували для Вас добірку незвичайних місць України, про які Ви, напевно, і не чули.

Тунель кохання в Клевані

Даний тунель проходить над залізничними коліями між селами Клевань і Оржень. Тунель простягнувся на чотири кілометри. Він не покинутий - тут щодня проїжджає поїзд. Дерева і кущі сплелись між собою у вигляді арки. Чому його називають тунелем кохання? Тунель популярний серед закоханих тому, що вважається, що якщо любов в парі справжня, то будь-яке бажання, що загадаєш тут обов'язково збудеться.

Заліщики

Місто розташоване в Тернопільській області і з трьох боків оточено річкою Дністер. Знаходиться в мальовничій долині, на півострові. Тут прекрасна флора і туристи приїжджають з усіх областей, щоб насолодитися природою і краєвидами, які відкриваються в цій місцевості.

Вілкове

Місто знаходиться практично на кордоні з Румунією. Воно унікальне тим, що побудоване на воді, на зразок Венеції. Недалеко від Вілкове розташований Дунайський заповідник з великою різноманітністю флори і фауни. Багато видів тварин, що мешкають в Заповіднику, занесені в Червону Книгу.

Збаразький замок

Розташований на території міста Збараж (Тернопільська область), замок стоїть на Зимовій горі, в самому центрі міста, тому складно його не помітити. Він має привабливий зовнішній вигляд і багату історію. Раніше служив резиденцією для литовських князів і польських шляхтичів. Будівництвом замку займалися Єжи та Кшиштоф Збаразькі, власне тому, замок носить таку назву.

Олешківські піски

Влітку тут Вас зустріне 161 200 га гарячого піску. Це місце ще називають Олешківської пустелею. Якщо раніше тут була степова рослинність, то в 19-му столітті сюди завезли масу овець, які знищили практично всю флору і перетворили степ в пустелю. Влітку, пісок нагрівається до 75 градусів за Цельсієм, а через вітер тут часто трапляються піщані бурі. Незважаючи на це, Олешківські піски рекомендується відвідати, щоб насолодитися дивовижною природою країни.

Тараканівський форт

Був побудований в 19-му столітті, дана фортеця складається з підземних лабіринтів і сходинок. Форт виконував функцію оборонної споруди. В даний момент він оточений навколо чотирма ровами. Їх довжина становить 230 метрів, а глибина - 6 метрів.

Ферма плямистих оленів

З’явилася ще в 1987 році, ферма стала першим притулком в Україні для плямистих оленів. Зараз на фермі проживають 150 оленів. Також ферма стала туристичним об'єктом для всіх тих, хто приїжджає помилуватися на цих милих звірів.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна