Головна / Статті / Відкрито новий офіс RACE в Батумі, 2016-04-15

Відкрився новий офіс прокату автомобілів в Батумі

Шановні клієнти, раді вам повідомити, що наша компанія відкрила новий офіс прокату автомобілів в Батумі за адресою вул. Царя Парнаваз, 41 (st. Pharnavaz Mephe, 41).

Новий сучасний офіс, презентабельний вигляд, зручна транспортна розв'язка, вигідне розташування, поблизу маса готелів, море.

Замовте автомобіль напрокат в Батумі і відчуєте всі переваги нового офісу самі. Для тих хто прилітає в Батумі на літаку і не має часу їхати в офіс, ми можемо доставити автомобіль в аеропорт або інше зручне місце.

Наш автопарк в Батумі вже налічує більше 100 автомобілів всіх класів і марок. Найближчим часом ми плануємо збільшити автопарк до 200 автомобілів, так як в сезон відпусток попит на оренду машин в Батумі може перевищувати наш автопарк.

Для замовлення оренди автомобіля в Батумі достатньо зателефонувати за телефонами (+995) 514 577 555 для Грузії і (+38) 067 644 6 555 для України, або заповнити коротку форму замовлення. Замовляйте автомобіль заздалегідь, таким чином, ви гарантовано отримаєте машину і допоможете нам збільшити автопарк до потрібної кількості.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE