RACE
Зв'язатися з нами
menu

Де паркуватися у Львові

Вересень 2020 року

Якщо ви приїхали в місто на своєму автомобілі і хочете оглянути Львів, то можливо у вас виникне питання де і як припаркувати автомобіль в місті.
Львів, як і більшість українських міст має абсолютно вільним простором для планування парковок, з однією лише різницею, що це старовинне місто, значить тут не так вже й багато місць, куди б ви могли приткнути свій автомобіль.
На вулицях безліч автомобілів, які припарковані і займають одну зі смуг руху, тут це вважається нормальним, так як все населення миритися зі своєю історичною спадщиною. Є канечно ж особливі люди, кото кидають автомобіль по середині трамвайних колій і незважаючи на те, що це не заважає руху громадського транспорту, такі спроби суворо обмежуються владою, всюди стоять знаки і ваш автомобіль буде евакуйований, але можна і спробувати щастя і спробувати зробити так ж, в деяких ситуаціях нічого страшного не станеться і авто залишатиметься на місці.
Вартість паркування, яку у вас попросять складе 10-15 грн за 1 годину. Звичайно, можна не платити, але це трохи нечесно.
У ранкові години припаркувати автомобіль можна навіть в самому центрі, але ось уже з 11 години дня, це зробити не реально.
Якщо ви зупинилися в готелі, то більшість готелів пропонує безкоштовну парковку або порадить стоянка поблизу, за невеликі гроші.
Паркуючись у Львові, зверніть увагу, щоб не заважати руху, вулиці дуже вузькі тому, постарайтеся не тільки подбати про ваш авто, але ще і врахувати інтереси пішоходів і інших учасників руху.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна