RACE
Зв'язатися з нами
menu

Замовити автомобіль через сайт

Грудень 2016 року

На сайті існує 2 основних способи замовлення автомобіля:

1. Через головну сторінку сайту або сторінку вашого міста

2. Через автопарк

Крім того, при замовленні автомобіля ви можете вибрати варіант миттєвої оплати зі знижкою і варіант оплати за прокат на місці.

Замовлення автомобіля через сайт йдемо по порядку

1. Скористаємося формою замовлення на головній сторінці

розрахунок онлайн

2. Вибираємо місце отримання і місце повернення автомобіля

онлайн замовлення

3. Вибираємо дату і час отримання і повернення автомобіля і натискаємо РОЗРАХУВАТИ

замовлення

4. Вибираємо автомобіль, читаємо опис. На другій стадії « ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ », ми вибираємо автомобіль шляхом прокрутки в лівій частині екрана або для більш легкого вибору, спочатку ставимо фільтр по класу Budget, Medium або … .., а потім вже користуємося повзунком прокручування (скролом). Автомобілі в лівій частині екрана розташовані за принципом від дешевих до дорогих. Якщо вам зручний алфавітний покажчик, скористайтеся вибором автомобіля в правій частині екрана над автомобілем, весь автопарк тут розташований відповідно до алфавіту від А до Я, на мові сайту, яка була обрана вами.

авто замовлення

5. Дивимося деталі замовлення. Біля фото вгорі написано найменування автомобіля. Нижче розташовано 4 значки, які вказують на комплектацію авто і основні опції. У конкретному прикладі це

a. Місткість на 5 чоловік – значок людини і цифра

b. Автомат коробка – позначення А

c. Наявність кондиціонера – сніжинка

d. Об'єм двигуна – тут 1,6

CDAV – позначає підклас автомобіля і є більш докладної кодуванням автомобіля за міжнародною системою SIPP. Натиснувши на напис « ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ », ви зможете перейти на сторінку автомобіля і почитати більш детальну інформацію про нього.

Синім, виділено варіант вибору валюти, якщо вам не зручно розуміння ціни у запропонованій валюті, ви можете вибрати один з варіантів іншої валюти. Ми пропонуємо ціну в євро, грузинських ларі, російський рублях, доларах США і українських гривнях.

Розділ « ВАШ ТАРИФ » показує вартість голого тарифу за добу, без будь-яких додаткових послуг, тому сума замовлення зазначена внизу сторінки (в прикладі це 185 доларів) може відрізнятися через наявність додаткових послуг або опцій.

на сайті замовлення - картинка

На даній стадії ви зможете перевірити ваше замовлення і якщо необхідно, змінити місце отримання і місце повернення автомобіля, а так само дати отримання і повернення, тобто немає необхідності повертатися на попередню стадію, все можна робити тут, он-лайн.

онлайн бронювання - картинка

Нижче даних ПІБ і ваших контактних даних, ви зможете подивитися ДЕТАЛІ ЗАМОВЛЕННЯ, просто клікніть на кнопці « придивитися до деталей замовлення ». Клікнувши на кнопку ви отримаєте весь перелік послуг включених в ваше замовлення, а так само послуги, які можна замовити додатково

Зліва вказано що включено в замовлення, а праворуч то що ви можете замовити додатково. У нашому прикладі зліва вказано, що отримання або повернення автомобіля випав на вихідний день, тому в загальну суму було додано 5 доларів, отже вартість замовлення вийшла 185 доларів з яких 3 дні по 60 доларів і 5 доларів доп. послуга.

Зліва в таблиці ви можете вибрати додаткові страховки, щоб не залишати заставу або залишати заставу в меншому розмірі, замовити дитяче крісло, навігатор і … .., сума зазначена в графі ПОПЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ЗАМОВЛЕННЯ буде змінена автоматично при додаванні або зміни місць отримання і повернення , часу, додаткових послуг.

6. Заповнюємо персональні дані. Якщо все підходить і ви остаточно зупинилися на тому автомобілі, який ви хотіли, заповніть ПІБ, номер телефону в міжнародному форматі, через + … …, вашу електронну пошту. Вам прийде автоматичне письмо з розрахунком якщо пошта вказана вірно.

замовлення авто

7. Погоджуємося з умовами оферти, вибираємо оплатити зараз або після і ставимо галочку на капчі щоб підтвердити, що ви не робот. Проставляйте галочки, зверніть увагу, що при виборі оплатити відразу ви маєте знижку. Проставити треба 3 галочки –

- Щодо оферти (текст договору ви можете прочитати за посиланням)

- Щодо оплати – Зараз зі знижкою або при отриманні

- Капча – я не робот, щоб виключити автоматичне заповнення форми роботом

оплата авто онлайн

Далі натискайте замовити і ви в Фіналі!

8. Підтвердження вашого замовлення – вам відправився автоматичний електронний прорахунок, додатково ви можете подивитися всі деталі вашого замовлення. Тут вказані наші контакти, загальна вартість прокату і застави.

9. Натиснувши на кнопку ДЕТАЛІ ЗАМОВЛЕННЯ. Ви можете повторно відправити розрахунок на свою пошту або роздрукувати його з браузера

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна