Головна / Статті / Найбільш дивна будівля – перевернутий будинок, 2019-12-12

Найбільш дивна будівля – перевернутий будинок

По дорозі з Яремче до Буковелі ви можете побачити одну з небагатьох пам’яток у цій області, а саме «Перевернутий дім». Він виглядав би, як найзвичайнісінький непримітний дім, якби не той факт, що він у прямому сенсі цього слова перевернутий з ніг на голову.

Коротка історія створення

Будинок було збудовано за півтора місяці – рівно 45 днів знадобилось архітекторам, щоб створити подібну для України, але не для Європи, новизну.

Внутрішнє оздоблення

Він виглядає невеликим зовні, але площа його 85 квадратних метрів. Зсередини будинок виглядає не менш дивовижно, ніж зовні, коли заходиш до нього, то бачиш, що меблі також перевернуті з ніг на голову та прикручені до стелі. Тобто, перевернувши дім та поставивши його як слід, меблі теж були б на своїх місцях.

Зовнішній декор

Зовні до будинок причеплено український прапор. А у темний час будинок просто світиться завдяки спеціальним гірляндам, що причеплені до стелі та фундаменту. Він розташований поруч з сусідніми будинками та на їх контрасті виглядає ще більш чудернацько.

Що знаходиться довкола

Недалеко від будинку розташовано кафе, щоб зголоднілі мандрівники могли влаштувати собі невеличкий перекус. А трохи далі – непогані комфортабельні готелі. Для тих, хто все ж таки вирішив зробити більш довгу зупинку.

Театр Крик Михайла Мельника
Театр одного актору Крик, заснований Михайлом Мельником, та де він виступає у головній ролі, одне з найкращих місць для проведення часу в Дніпрі
Більше
Біосферний заповідник Асканія-Нова
Асканія-Нова – унікальний біосферний заповідник, єдиний в Україні, чиїх степів ще ніколи не торкалася рука людини
Більше

© 2020 - RACE