Головна / Статті / Прокат автомобілів з ГБО, 2015-10-27

Прокат автомобілів з ГБО

Прокат авто с ГБОНам дуже часто надходять запити від клієнтів про можливість отримання в прокат автомобілів з газо-балонний установкою, тобто автомобілів, які використовують в якості палива газ. Надходять запити такого характеру: «у вас є прокат автомобілів на газу», що вже не вірно, а вірніше «на газі», вже якщо на те пішло. Але запит зрозумілий. Для вас ми пропонуємо автомобілі з газовими установками (далі ГБО), наприклад Деу Ланос, використовує для пересування в режимі траси близько 7 літрів газу на 100 км шляху, газ в 2 рази дешевше бензину.

Вартість оренди автомобіля з ГБО можна порівняти з вартістю автомобіля, який працює на бензині, а витрати на паливо набагато дешевше. Для замовлення такого автомобіля передзвоніть нашим операторам і уточніть наявність автомобіля «на газі» на ваші дати. Ми із задоволенням надамо вам економічні автомобілі, які допоможуть вам зробити поїздку більш дешевої і комфортною.

Можливо, що автомобіль з ГБО, необхідний для вашого підприємства, ми так само надамо такі автомобілі в довгострокову оренду на ваш запит, з можливістю оплати безготівковим розрахунком за реквізитами нашого підприємства.

Машини з ГБО мають повний комплект документів, обладнання встановлено з дотриманням усіх вимог безпеки, в автомобілі є всі документи і дозволи на газо-балонне обладнання, встановлене в автомобілі. У вас не буде ніяких проблем при пересуванні на такому автомобілі.

Звертайтеся в будь-який з наших офісів або за телефонами до наших операторам.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE