RACE
Зв'язатися з нами
menu

Прокат авто за 100 грн. на добу

Січень 2017 року

Акція завершена!

акція оренда Якщо ви шукаєте послугу прокат автомобілів в Україні дешево, звертайтеся до нас, у нас стартувала нова послуга, платити не подобово, а за кожен кілометр використання автомобіля. Якщо ви пересуваєтеся дуже мало на автомобілі, але автомобіль необхідний постійно через те, що необхідно відвезти дитину, забрати дружину або ще що-небудь, то наша послуга саме для вас. Ви можете поїхати до родичів і пробути там усього кілька днів, при цьому автомобіль фактично ви будете використовувати тільки для поїздки туди і назад. Навіщо ж тоді платити оренду автомобіля, якщо він не використовується вами. Кращий варіант це оренда автомобіля з оплатою за кожен кілометр пробігу.

Компанія RACE прокат автомобілів пропонує в оренду автомобілі економ класу за спеціальною ціною. Ви можете замовити Деу Ланос за ціною 100 грн. на добу. Як замовити?

Для замовлення автомобіля необхідна застава 15 000 грн.

Оплата за прокат автомобіля з розрахунку 100 грн. на добу мінімальна оплата за прокат. А так же оплата страховки КАСКО в розмірі 50 грн. на добу. На 100 грн. на добу Ви отримуєте 30 км добового пробігу, решті пробіг буде тарифікуватися за 3 грн. за кожен кілометр пробігу.

Наприклад якщо ви використовували автомобіль всього на 50 км на добу, то вартість оренди у вас складе 50 грн. + 100 грн. + 20 * 3 грн. = 210 грн. за добу прокату, що дорівнює 7 доларам в день.

Ця послуга дуже вигідна для багатьох, але якщо ви хочете їздити дуже багато або безлімітно & ndash; тоді скористайтеся класичним прокатом автомобіля з оплатою постачань.

Послуга надається в Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові інші міста за запитом. Послугою можна скористатися, замовивши автомобіль мінімум за 3 години попередньо. Послуга прокату автомобілів з оплатою за пробіг пропонується для автомобілів економ класу & ndash; Деу Ланос.

Для замовлення зверніться до наших операторам по телефону + 38-067-522-6-555

Також Ви можете пройти в наш автопарк , щоб побачити актуальні ціни на авто.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна