RACE
Зв'язатися з нами
menu

Новий офіс компанії RACE в Києві

Січень 2017 року

Новий офіс в Києві - картинкаКиїв - столиця України. Щорічно місто відвідують сотні тисяч туристів з усього світу. Київ дуже красиве місто і тут є на що подивитися. Безліч парків культури і відпочинку, архітектурні пам'ятники, набережна, музеї і багато іншого.

Наша компанія відкрила новий офіс в Києві за адресою Дніпровська набережна 17. Офіс відповідає європейському рівню, розташований в центрі міста, зручна транспортна розв'язка. Якщо ви вирішили взяти автомобіль напрокат в Києві, обов'язково відвідайте наш офіс. Наші менеджери не тільки професійно розкажуть всі умови прокату, а й підберуть автомобіль в потрібному класі з урахуванням всіх ваших побажань.

Офіс розташований в центрі на території заправки KLO і має свою парковку. Наш автопарк досить великий, і ділиться на класи, економ клас, середній клас, бізнес клас і сув клас (позашляховики). Ціни на прокат автомобіля в Києві досить прийнятні

Замовити машину напрокат досить просто. Для цього можна зателефонувати за номером (+38) 067-644-6-555 або приїхати в офіс за адресою Дніпровська набережна 17.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна