Головна / Статті / Прокат електромобілів, 2016-11-07

Прокат ЕлектромобІлів

єлектромобіль прокатВсе більшою популярністю користуються електромобілі. Нові технології підняли автомобілебудування на новий рівень, ось вже оголошена повномасштабна війна бензинових двигунів і багато хто віддає перевагу електродвигунів через екологічності. Але сьогодні не тільки екологічність дає бонуси автомобілів з електро двигуном, великий плюс це маленькі витрати на паливо, всього якихось 7 грн. на 100 км шляху.

Виробники все більше і більше розвивають ємність батарей і як результат з кожним разом збільшують дальність їзди на одному заряді акумулятора.

Одними з найпопулярніших моделей електро автомобілів в світі і Україні є машини марки Nissan Leaf і Tesla. У нашому автопарку представлений автомобіль Nissan Leaf, який ви можете взяти в прокат від 1 доби до необмеженої кількості днів. Вартість прокату від 30 до 65 доларів за 1 добу. Час зарядки автомобіля становить 5 годин, дальність поїздки на одному заряді 170-230 км. Автомобіль має повний пакет безпеки (подушки, кращі результати по краш тестах) і набір комфорту (підсилювач керма, автоматична коробка, клімат-контроль).

Замовити прокат електромобіля так само просто як і звичайного. Для прокату автомобіля потрібна наявність водійського посвідчення, паспорта, застава і оплата за прокат. Наші співробітники проведуть вам інструктаж по використанню електромобіля і ви зможете відмінно провести час під час водіння автомобіля нового покоління.

Для замовлення послуг прокат електромобілів або прокат електрокара в Україні зверніться до наших офісів або за телефонами 067-644-6-555, 067-522-6-555, 056-373-73-73.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE