Головна / Статті / Оренда авто у Херсоні, 2019-10-10

Оренда авто у Херсоні

Оренда авто у Херсоні вельми розповсюджена. Місто саме по собі немаленьке та оглянути його за один день на міському транспорті у вас не вийде.

Хочете зекономити час? Візьміть у Херсоні авто напрокат.

Вартість

Оренда авто у Херсоні буде коштувати вам від $13,50 на добу. Ви можете розраховувати на суму у $13,50 за одну добу при умові, якщо ви орендуєте автомобіль економ класу на 30 і більше днів.

Корисна порада: Заплатіть за вартість прокату авто в онлайн режимі на сайті та ви отримаєте 10% на оренду авто. Тобто, ви сплачуєте лише 90% від суми прокату.

7 ситуацій, коли повне страхове покриття не спрацьовує

Рекомендуємо вам ознайомитися з найчастішими ситуаціями та помилками, коли страхова компанія не виплачує суму збитку:

 1. Втеча з місця ДТП;
 2. Алкогольне, наркотичне сп’яніння;
 3. Прийом медичних препаратів, що сповільнюють реакцію;
 4. Проїзд на червоне світло світлофора;
 5. Участь у гонках або надання послуг таксі;
 6. Гідроудар, попадання води у двигун;
 7. А також ситуація, коли ви не подзвонили у страхову компанію та не повідомили про дорожньо-транспортну пригоду.

3 причини для поїздки у Херсон

  x
 1. Економія – питання «Куди поїхати з обмеженим бюджетом?» у Херсоні відпадає саме по собі. Воно не актуальне просто тому, що Херсон доступний для тих, у кого виділений обмежений бюджет на поїздку. Місто порадує вас низькими цінами.
 2. Унікальне диво природи – у Херсоні ви можете як скупатися у морі, так і побувати на озері Сиваш, що вважається «українським мертвим морем». Концентрація солі у воді сягає свого піку так, що вода просто виштовхує вас. Тільки обережно, дивіться, щоб вода не потрапила вам у очі! А біосферний заповідник Асканія Нова відкриває доступ усім, хто хоче побачити тварин у фактично їх природньому середовищі.
 3. Та просто відмінна погода – на півдні України, де розташований Херсон, теплішає рано, а холодає пізно та зими не настільки холодні. А також у цій частині України набагато більше сонця.
Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE