RACE
Зв'язатися з нами
menu

Послуги автопрокату в Криму

Січень 2017 року

Прокат автомобиля в КрымуВтомившись від робочих буднів багато з нас мріють про тихому, спокійному відпочинку на морському узбережжі. Відправитися з друзями або родиною до Криму, стало простіше. В якому б місті України ви не знаходилися, ви завжди можете замовити автомобіль на прокат у нас.

Ми створили велику кількість програм отримання автомобіля і повернення в будь-якій точці України. Тепер не виходячи з дому, ви можете замовити автомобіль на прокат, і відправиться в Крим зі своєю сім'єю. Досить вибрати клас автомобіля і автомобіль буде поданий до вашого під'їзду в точно вказаний вами час.

Навіть якщо ви вже купили квитки до Криму, ми можемо подати автомобіль в аеропорт, автовокзал, залізничний вокзал або за вказаною адресою в Криму. Вас завжди зустрінуть наші менеджери не залежно від часу доби. З послугою трансфер, ви можете не переживати якщо ваш рейс затримується з якихось причин. Ми завжди дочекаємося вас і віддамо автомобіль.

Прокат автомобіля в Криму має ряд переваг відпочинку вашої родини. Ви зможете відвідати всі курортні міста Криму, відправитися на будь-яку екскурсію. Хочете піднятися на гору Ай-Петрі, будь ласка, вам не доведеться стояти в черзі на підйомник кілька годин.

Взявши автомобіль на прокат у нас, ви отримаєте не тільки транспортний засіб, але і гарантовано отримаєте масу задоволень від обслуговування нашої компанії. Ми намагаємося для наших клієнтів зробити їхню відпуску простіше. Поспішайте замовити автомобіль на прокат вже сьогодні.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна